Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти філологічного факультету продовжують плідну профорієнтаційну діяльність у режимі онлайн

Викладачі та студенти філологічного факультету продовжують плідну профорієнтаційну діяльність у режимі онлайн

Викладачі та студенти філологічного факультету продовжують плідну профорієнтаційну діяльність у режимі онлайн
12.05.2020 14:40 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

У випускників шкіл зараз дуже важливий та відповідальний період: підготовка до державної підсумкової атестації й зовнішнього незалежного оцінювання, вступної кампанії. А тому навіть карантин не може завадити викладачам та студентам філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжувати профорієнтаційну роботу серед старшокласників, адже зустрічі відбуваються онлайн із використанням сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom.

На запрошення вчителя української мови та літератури Запорізької гімназії № 11 Тетяни Михайленко доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко зустрілася з учнями випускних класів. Початок зустрічі був інтерактивним: визначення настрою учасників, створення онлайн-«хмарок» із власних асоціацій «Що для школярів є ЗНО» та відповідей на актуальні питання: «Яку спеціальність та заклад вищої освіти для її здобуття учні хочуть обрати?».
Ірина Бакаленко окреслила школярам основні етапи проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 та аспекти майбутньої вступної кампанії до закладів вищої освіти. Питання, якими цікавились випускники, були різноманітними: терміни проведення ЗНО та вступної кампанії у 2020 році; особливості визначення «порогового» балу; порівняльні таблиці з «пороговими» балами предметів ЗНО за попередні роки; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; розрахунок конкурсного балу вступника. А також – вступ за квотами; порядок подання заяв; пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти; особливості та переваги навчання за освітніми програмами Запорізького національного університету.
До основної сесії ЗНО ще є достатньо часу для успішної підготовки до складання тестування, а тому школярам були окреслені типові помилки учасників ЗНО; надано цінні поради та «лайфхаки» щодо підготовки та складання зовнішнього незалежного оцінювання й інформація про умови успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання (маршрути доїзду до пункту тестування; наявність відповідних документів для участі в основній сесії ЗНО; відсутність у абітурієнтів засобів зв’язку, навушників, флешок та інших пристроїв та технічних засобів обробки та зчитування інформації, шпаргалок тощо).
Не менш важливою для школярів була розповідь Влада Момота, голови студентської ради філологічного факультету, про особливості та переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету ЗНУ; можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання; практичну підготовку студентів; закордонні практики у Болгарії та Польщі; зустрічі з випускниками факультету, «зірковими» вчителями та видатними особистостями Запоріжжя та України; цікаве та насичене подіями студентське життя; різноманітні університетські та факультетські заходи.
На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх вступників, учні отримали змістовні відповіді.
За словами організатора зустрічі Тетяни Михайленко, надана інформація про особливості зовнішнього незалежного оцінювання та вступу 2020 року була актуальною та корисною для сьогоднішніх випускників школи, а поради щодо підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання додадуть впевненості школярам у процесі підготовки до тестування.

Філологічний факультет

Схожі новини