Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили відеозвернення керівника навчального відділу Людмили Нестеренко

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення керівника навчального відділу Людмили Нестеренко

У ЗНУ оприлюднили відеозвернення керівника навчального відділу Людмили Нестеренко
13.05.2020 12:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University навчальний відділ система Moodle освітній процес відеозвернення

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення керівника навчального відділу Людмили Нестеренко. Під час карантину на адресу навчального відділу ЗНУ надходить чимало запитань, пов’язаних із різними аспектами навчання у виші. Людмила Олексіївна у відеозверненні надала відповіді на найбільш популярні серед цих запитів. Ознайомитись із відеозаписом можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=OnNcPhLTOSg

- Доброго дня, шановні студенти, викладачі та співробітники! Навчальний відділ ЗНУ працює в штатному режимі, щоб ви могли залишатися вдома. Але карантин – не канікули, тому дистанційне навчання триває, – наголосила Людмила Олексіївна.

Крім того, вона відповіла на запитання, які на сьогодні турбують багатьох.

- Як проходить освітній процес у ЗНУ?

- Освітній процес відбувається згідно графіку навчального процесу, який разом з факультетами і кафедрами був обговорений і затверджений у зв’язку зі змінами згідно з карантином. У цьому графіку передбачено процес навчання, який триває в дистанційному режимі. А в центрі цієї дистанційної роботи стоїть система Moodle, яка щоденно й щогодинно доповнюється викладачами. Також створюються нові сторінки, відкриваються нові форми роботи зі студентами, відбувається жвавий обмін досвідом між викладачами щодо ефективного використання системи Moodle.

- Наскільки активно відбувається робота студентів у Moodle?

- Ми бачимо, що сьогодні частина студентів (близько 20-30%) в залежності від курсів і факультетів не задіяні в цьому процесі. Тому важливо, щоб студенти якомога активніше включались в цю роботу.

- Які особливості доступу студентів до курсів у системі Moodle?

- Система Moodle – це освітня система, за допомогою якої студенти, які навчаються на різних факультетах і у різних групах, мають доступ до різних навчальних курсів. А після закінчення курсу студенти, які його вже пройшли, від’єднуються від цього курсу. Адже інакше викладачі не зможуть ефективно працювати та проводити накопичення балів, створюючи можливість студентам вийти з усіма необхідними параметрами на сесію.

- Як буде відбуватись практичне навчання студентів?

- Сьогодні з усіма кафедрами, особливо з випусковими, обговорено режим проходження практики студентів. Ми виробили алгоритм, у якому частина практичної підготовки, яка включає виконання різних завдань, буде здійснюватись в дистанційному режимі й керівники практик будуть давати студентам практичні завдання, які вони повинні виконати. А основний масив реалізації практики ми сподіваємось відбудеться після закінчення карантину в червні. Лише там, де її практично неможливо реалізувати, зокрема на педагогічних спеціальностях (наприклад, дошкільна і початкова освіта), практику, за можливості, буде перенесено на наступний семестр. Тому всі практики, які є в навчальних планах студентів, потім ввійдуть в їх додатки до дипломів. Вони будуть виконані або в режимі поєднання дистанційної форми із проходженням практики в організаціях, установах чи підприємствах, або відбудуться в наступному семестрі.

 

 

Схожі новини