Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі психології триває плідний освітній процес у режимі онлайн

На кафедрі психології триває плідний освітній процес у режимі онлайн

На кафедрі психології триває плідний освітній процес у режимі онлайн
13.05.2020 14:52 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра психології освітній процес дистанційне навчання

Попри всеукраїнський режим карантину, який для закладів вищої освіти продовжили до 22 травня, на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно триває освітній процес в режимі онлайн.

Зокрема, дистанційне навчання на кафедрі психології відбувається в повному обсязі. Лекції та семінари відбуваються за розкладом.
Серед іншого, нещодавно відбулася лекція доцента кафедри психології Малини О.Г. з таких важливих дисциплін, як патопсихологія та психофізіологія. Викладач відзначила, що студенти цікавляться новим матеріалом, ставлять багато питання, формують пізнавальну активність. Тож такі дистанційні заняття є цікавими й корисними для майбутніі фахівців.
Також цікавими для студентів є лекції доцента кафедри психології Поплавської А.П. Зокрема, нещодавно онлайн-заняття присвятили розповіді про Сабіну Шпільрейн – видатного психоаналітика з трагічною долею. Викладач і студенти із захватом дізналися більше про біографію цієї унікальної особистості.

Схожі новини