Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту влаштували День відкритих дверей для випускників Запорізького ліцею «Логос»

Співробітники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту влаштували День відкритих дверей для випускників Запорізького ліцею «Логос»

Співробітники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту влаштували День відкритих дверей для випускників Запорізького ліцею «Логос»
14.05.2020 12:37 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами день відкритих дверей

На сьогодні активно проводяться дні відкритих дверей, у різноманітних форматах відбуваються зустрічі з майбутніми абітурієнтами тощо. Щоб допомогти молоді розібратися в цьогорічних умовах вступу, а головне, обрати цікаву та затребувану на ринку праці спеціальність, викладачі кафедри обліку аналізу оподаткування та аудиту інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) влаштували для випускників Запорізького ліцею «Логос» день відкритих дверей.

Колектив кафедри ретельно підійшов до підготовки цього заходу і, передусім, створив дуже яскраві презентації, які усебічно продемонстрували вступникам життя наших студентів. 12 травня на платформі Zoom творчо, весело та дуже цікаво викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту розповіли школярам про Запорізький національний університет, і чому наш навчальний заклад – це найкращий вибір для кожного.

Окрему увагу організатори зустрічі приділили інженерному інституту ЗНУ, бо саме тут сьогодні готують дуже затребуваних не лише в Запоріжжі, а й в Україні та світі фахівців. Тут навчаються майбутні фахівці в галузі ІТ, професіонали в галузі металургії, архітектори, інженери-будівельники, спеціалісти з енергозберігаючих технологій, економісти й, звичайно ж, висококваліфіковані спеціалісти в сфері обліку, аналізу, оподаткування та аудиту.

Про цьогорічні особливості вступної кампанії розповів гостям заходу заступник декана факультету економіки та менеджменту з профорієнтаційної роботи Лев Феофанов. Лев Костянтинович звернув увагу на зміни в графіку вступної кампанії та розповів, що таке бюджетна і небюджетна пропозиції, і на що може розраховувати абітурієнт, обравши для зовнішнього незалежного оцінювання дисципліни з кожної з цих пропозицій. Звернув увагу Лев Феофанов і на те, чим відрізняється спеціальність від освітньої програми, і що, обираючи майбутню професію, обов’язково треба звертати увагу саме на освітню програму.

Завідувач кафедри обліку аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова розповіла випускникам ліцею «Логос», що таке подвійний диплом, і як корисно та цікаво проводять час студенти інженерного інституту, що проходять стажування в Польщі. Звернула увагу Тетяна Олегівна і на те, що сьогодні дуже актуальним є навчання відразу на двох спеціальностях, бо це відкриває перед майбутніми спеціалістами більш широкі можливості. Перед тим, як відкрити власну справу, кожна людина вирішує, хто вестиме фінансовий облік та складатиме звітність. Можна найняти спеціаліста, а можна вести бухгалтерський облік самостійно. Та в обох випадках керівник досягне більшого, якщо буде спеціалістом в економічній сфері.

Ким стають і де працюють випускники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного інституту розповіла гостям доцент Юлія Подмешальська. Бухгалтер – це серце компанії, підкреслила Юлія Володимирівна, бо саме він першим отримує інформацію про результати діяльності, стан майна та рух коштів на підприємстві. Висококваліфіковані бухгалтери завжди потрібні роботодавцям, і сьогодні основними місцями роботи випускників кафедри є банки, сфера послуг, страхові компанії, аудиторські фірми, податкова інспекція, малий і середній бізнес, промислові підприємства, судово-бухгалтерська експертиза тощо.

Про веселе й незабутнє студентське життя розповіла вступникам викладач Наталія Чакалова. «Наші студенти встигають всюди!, – говорить Наталія Сергіївна. Вони з успіхом поєднують навчання з участю у безлічі цікавих заходів. Студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту відвідують креативні професійні семінари-практикуми; беруть участь у кейс-чемпіонаті від ТОВ «Метінвест»; захоплюються інтелектуальними іграми, таким як «Хто з верху», «Що? Де? Коли?» тощо; є активними учасниками різноманітних спортивних змагань, зокрема, беруть участь у святі спорту і краси «Балі аеробіки»; є учасниками «Ліги сміху», конкурсів краси тощо. Ознайомили викладачі кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту абітурієнтів і з інтернет-ресурсами, на яких можна знайти всю необхідну інформацію для вступу до ЗНУ.

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини