Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні редактори ЕПК представили свої дипломні роботи під час попереднього захисту

Майбутні редактори ЕПК представили свої дипломні роботи під час попереднього захисту

Майбутні редактори ЕПК представили свої дипломні роботи під час попереднього захисту
18.05.2020 11:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий коледж освітній процес дистанційне навчання передзахист дипломних робіт

Тринадцятого травня на платформі Zoom в Економіко-правничому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся передзахист дипломних робіт студентів 4 курсу спеціальності «Журналістика» освітньої програми «Видавнича справа та редагування». У засіданні взяли участь здобувачі освіти, їхні наукові керівники (Інна Горбенко, Анастасія Кондрико, Галина Микитів, Наталя Романюк, Наталя Тяпкіна та Ольга Широбокова) і представники адміністрації коледжу – заступник директора Олександра Данілкіна та завідувач відділу Анастасія Стеценко.

Під час відкриття заходу Галина Микитів привітала присутніх, ознайомила з наказом ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова про затвердження тем дипломних робіт, наголосила на дотриманні принципів академічної доброчесності та порядком послідовності виступів. Галина Володимирівна також нагадала випускникам критерії оцінювання дипломних робіт і зазначила, що за представлення свого дослідження під час попереднього захисту студенти можуть отримати 5 балів. 

Дипломники оголошували свою тему, об’єкт, предмет, мету, завдання дослідження і коротко озвучували висновки, до яких дійшли у процесі написання роботи. Вони також відповідали на поставлені комісією запитання.

Наприкінці заходу випускникам озвучили терміни проходження нормоконтролю, нагадали, що в системі електронного забезпечення навчання Moodle розміщені допоміжні матеріали для дипломної роботи, зокрема затверджені методичні рекомендації до написання й оформлення дипломних робіт, графіки і ключові терміни.

 

Катерина Саркісова,

Валерія Макарова,

студентки спеціальності «Журналістика»

Економіко-правничого коледжу ЗНУ

 

 

 

 

 

Схожі новини