Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники колективу ЗНУ та юридичного факультету вітають із 55-річчям доцента Олександра Мельковського!

Представники колективу ЗНУ та юридичного факультету вітають із 55-річчям доцента Олександра Мельковського!

Представники колективу ЗНУ та юридичного факультету вітають із 55-річчям доцента Олександра Мельковського!
18.05.2020 12:28 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет ювілей привітання

Шістнадцятого травня вітали з ювілеєм доцента кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), полковника міліції у запасі Олександра Мельковського.

Олександр Мельковський не так давно розпочав свою діяльність в університеті, посаду доцента кафедра він обіймає з 2015 року. Проте за короткий час виявив себе як талановитий викладач і наставник, який здійснює підготовку молодого покоління фахівців правничої галузі. Адже передає їм свій досвід і знання в галузі оперативно-розшукової діяльності, отримані ним під час багаторічної практичної роботи в органах внутрішніх справ.

Першу вищу освіту Олександр Вікторович здобував у Запорізькому державному університеті: у 1988 році він закінчив навчання на факультеті фізичного виховання й отримав диплом вчителя фізичного виховання. Свою другу спеціальність здобував вже на базі Донецького інституту внутрішніх справ при Донецькому державному університеті (1992-1997), де йому присвоїли кваліфікацію «Юрист».

Загальний трудовий стаж Олександра Мельковського як практика й професіонала своєї справи складає майже 35 років. Після закінчення університету він довгий час працював оперуповноваженим в органах внутрішніх справ, потім на керівних посадах у районних відділах Запоріжжя та Запорізької області, очолював регіональну спортивну команду УМВС України, викладав на базі Запорізького юридичного інституту. Після виходу на пенсію у званні полковника міліції він розпочав свою викладацьку діяльність на юридичному факультеті ЗНУ.

За сумлінне виконання службових обов’язків неодноразово був нагороджений почесними грамотами та відзнаками МВС України, серед іншого, медаллю «За сумлінну службу» ІІІ ступеня.

У 2015 році Олександр Мельковський захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук із спеціальності 12.00.09 «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність» у Харківському національному університеті внутрішніх справ МВС України.

Шануючи багаторічний досвід Олександра Вікторовича колеги, друзі й студенти повсякчас звертаються до нього за підтримкою та порадую. Увесь великий дружний колектив юридичного факультету й університету загалом, цінуючи неоціненний внесок ювіляра у розвиток правничої галузі, приєднується до віншування ювіляра та щиро бажає йому натхнення у його професійній діяльності, а також нових визначних звершень!

 

 

 

 

 

Схожі новини