Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти філологічного факультету долучилися до профорієнтаційної діяльності

Магістранти філологічного факультету долучилися до профорієнтаційної діяльності

Магістранти філологічного факультету долучилися до профорієнтаційної діяльності
18.05.2020 15:06 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Профорієнтаційна робота – важливий складник діяльності викладачів та студентів філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), тому зустрічі зі старшокласниками як м. Запоріжжя, так і Запорізького регіону продовжуються в онлайн-форматі із використанням сервісу для організації онлайн-конференцій та відеозв’язку Zoom.

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення директора Пологівської гімназії «Основа» Олександра Гуглі доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко та магістрантка філологічного факультету, вчителька Пологівської гімназії «Основа», Софія Тоцька зустрілися з учнями випускних класів гімназії.

Організатори онлайн-зустрічі за допомогою інтерактивних технологій одразу долучили всіх учасників до спілкування: школярі визначали свій настрій; створювали онлайн-«хмарки» із власних асоціацій «Що для школярів є ЗНО» та відповідей на актуальні питання: «Яку спеціальність та заклад вищої освіти для її здобуття учні хочуть обрати?».

Питання, які цікавили старшокласників, були різноманітними: терміни проведення ЗНО та вступної кампанії у 2020 році; особливості визначення «порогового» балу; порівняльні таблиці з «пороговими» балами предметів ЗНО за попередні роки; характеристика сертифікаційних робіт з предметів тестування; розміщення результатів ЗНО на інформаційних сторінках учасників ЗНО; розрахунок конкурсного балу вступника; вступ за квотами; порядок подання заяв; пріоритетність заяв вступника при поданні документів при вступі до закладів вищої освіти; особливості та переваги навчання за освітніми програмами Запорізького національного університету.

Ірина Бакаленко звернула увагу школярів на типові помилки учасників ЗНО та умови успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання; надала цінні поради та «лайфхаки» щодо підготовки та складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Магістрантка філологічного факультету Софія Тоцька запросила майбутніх абітурієнтів гімназії вступати до ЗНУ – «Запорізького Найкращого Університету», який за версією Scopus 2020 є одним із кращих вишів України; розповіла про особливості та переваги навчання за освітніми програмами філологічного факультету ЗНУ; можливості працевлаштування та подальшого кар’єрного зростання. Інформація про захоплююче та насичене подіями студентське життя; різноманітні університетські та факультетські заходи; практичну підготовку студентів; закордонні практики у Болгарії та Польщі; майстер-класи «зіркових» та досвідчених учителів-словесників у межах «Школи професійної майстерності майбутнього вчителя-словесника» зацікавила майбутніх вступників.

На всі свої питання, які турбують їх на сьогодні як майбутніх абітурієнтів, учні отримали змістовні відповіді.

Своїми враженнями про зустріч поділились Лілія Приходько, вчителька української мови та літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи Пологівської гімназії «Основа», та Ніна Пода, класний керівник11-Б класу: «Карантин – не канікули, ми – працюємо! Онлайн-зустріч випускників школи на тему «Особливості ЗНО та проведення вступної кампанії 2020» пройшла жваво та змістовно з використанням новітніх та інтерактивних технологій. Під час зустрічі модератор та слухачі конференції мали постійний зворотній зв'язок за допомогою програми Mentimeter: діти визначали свій настрій та створювали «хмаринки слів». Ірина Миколаївна розповіла випускникам гімназії про особливості цьогорічного вступу до вишів, методику проведення ЗНО, звернула увагу на структуру тестових завдань, типові помилки, надала цінні поради. Розповідь супроводжувалася інформативною презентацію. Учні мали можливість отримати відповіді на всі свої питання. Дякуємо за зустріч та сподіваємося на подальшу співпрацю!»

На думку директора гімназії Олександра Гуглі, такі зустрічі є актуальними і дуже важливими для цьогорічних випускників школи, а практичні поради щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання допоможуть учням успішно підготуватись до складання державної підсумкової атестації у форматі ЗНО та вступної кампанії до вишів.

 

Філологічний факультет

 

Схожі новини