Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЕПК взяли участь у вебінарі «Ігри в процесі навчання»

Викладачі ЕПК взяли участь у вебінарі «Ігри в процесі навчання»

Викладачі ЕПК взяли участь у вебінарі «Ігри в процесі навчання»
18.05.2020 15:51 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-прваничий коледж освітній процес вебінар

Днями викладачі Економіко-правничого коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Світлана Доброскок і Катерина Тарасова взяли участь у вебінарі «Ігри в процесі навчання». Спікером вебінару став креативний директор мовного центру «Game» в Таллінні, володар премії Міністерства освіти Естонії за інновації, автор книги «Грають всі» Олексій Разін. Модератором заходу став Олександр Войтенко, фахівець з освіти з прав людини та суспільних дисциплін. На вебінарі йшлося про інтеграцію ігрових технологій в освітній процес, розвиток гнучких навичок і компетенцій (soft skills) через ігри.

За словами пана Андрія, ігри в носвітньому процесі мають викликати не лише змагальний інтерес, конкуренцію (її достатньо і в нашому повсякденному житті), а й допомагати працювати в команді, розвивати співпрацю. У чому сила гри? Вона навчає, мотивує, вчить ризикувати та персоналізує! На думку спікера, найкращий учитель той, хто вправно поєднує життєвий досвід із грою, не обмежується формалізмом у своїй роботі, натомість використовує імпровізацію та емоційне співпереживання. Водночас роль викладача в грі варіюється (фасилітатор, пресувальник, керівник, тренер), як і формат навчальних ігор (групова, в парах, фізичний/вербальний ice-breaker тощо).
Впевнені, що отримані знання викладачі ЕПК ЗНУ зможуть вправно використати вже зараз, під час дистанційного навчання!

Схожі новини