Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ День вишиванки відзначать онлайн креативним фоточеленджем: не баріться та приєднуйтеся вже зараз!

У ЗНУ День вишиванки відзначать онлайн креативним фоточеленджем: не баріться та приєднуйтеся вже зараз!

У ЗНУ День вишиванки відзначать онлайн креативним фоточеленджем: не баріться та приєднуйтеся вже зараз!
21.05.2020 10:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Обласний центр патріотичного виховання молоді патріотичне виховання онлайн-акція до Дня вишиванки

Керівництво Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх охочих приєднатися до онлайн-акції до Дня вишиванки, яку у виші проводять щороку в третій четвер травня. У цей день мільйони українців одягають національне вбрання замість буденного. Тож до цієї чудової традиції активно долучаються викладачі, співробітники, студенти, а також абітурієнти ЗНУ вже кілька років.

Ось як проходив День вишиванки в минулі роки в ЗНУ:

2015: https://bit.ly/2wMYFX5

2016: https://bit.ly/2rMVycD

2017: https://bit.ly/2KveaVn

2018: https://bit.ly/2Ipn6uN

2019: https://bit.ly/30iVYHs

Тож скоріше одягайте свої найкращі вишиванки, робіть фото та долучайтеся до Дня вишиванки-2020 у #ЗНУ та надсилайте фото на znu.gazeta@gmail.com

Адже в ЗНУ День вишиванки відзначать онлайн саме цим креативним фоточеленджем. Його фотозвіт згодом буде тут поповнюватися надісланими світлинами:

https://www.facebook.com/pg/pressluzhbaZNU/photos/?tab=album&album_id=242018930572786

Фейсбук-подія тут:

https://www.facebook.com/events/1359424454244158/

Але також у виші приєдналися до ще одного цікавого проєкту, котрий втілив у життя КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради. Учасниками цієї акції, за задумом її організаторів, є учнівська й студентська молодь м. Запоріжжя й області, а також родини учнів і студентів (їхні батьки, опікуни, друзі). За бажанням, до участі в акції можуть долучитися вчителі та керівники. За словами проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, для того, щоб стати учасником акції, студенти ЗНУ мають до 21 травня включно:

1. зробити фото з родиною (родичами, опікунами, друзями) у вишиванках;

2. завантажити файл із цифровими зображеннями у форматі .jpeg або .png на будь-який файлообмінник (якщо фото невеликого розміру, то дивись пункт 3);

3. надіслати лист із покликанням або цифровим зображенням із поміткою «Акція до Дня вишиванки» на електронну адресу: info-ocpvm@ukr.net із зазначенням прізвища та ім’я учасника, назви навчального закладу.

Світлини будуть розміщено на офіційних сторінках комунального закладу «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради у соціальних мережах Фейсбук:

https://www.facebook.com/groups/1808406089399596/ та в Інстаграм: https://www.instagram.com/centr_patriotiv/?hl=uk

Мета акції – привернення уваги громадськості до Дня вишиванки, збереження українських цінностей, національної ідентичності та зв’язку поколінь громадян-патріотів, популяризація української вишиванки серед молоді. Тож адміністрація Запорізького національного університету закликає всіх охочих не залишатися осторонь від важливої національно-патріотичної акції та взяти у ній участь.

Слідкуйте за новинами та анонсами:

на офіційному сайті ЗНУ: https://www.znu.edu.ua

на сторінці пресслужби у Фейсбук: https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU/

на сторінці у Твіттері: https://twitter.com/ZNU_University

на нашому каналі Telegram: https://t.me/znu_officia

на нашому каналі Іnstagram: https://www.instagram.com/znu_official

 

 

 

Схожі новини