Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології триває активна профорієнтаційна діяльність

На факультеті соціальної педагогіки та психології триває активна профорієнтаційна діяльність

На факультеті соціальної педагогіки та психології триває активна профорієнтаційна діяльність
22.05.2020 13:31 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність с

В умовах дистанційного навчання профорієнтаційна діяльність представників факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) також перейшла в режим онлайн. упродовж всього періоду карантину викладачі та керівництво факультету спілкуються з абітурієнтами за допомогою Zoom, Telegram, електронної пошти та інших засобів зв’язку. Усі новини щодо навчання, вступної кампанії та інша корисна інформація регулярно розміщується на сторінках кафедр факультету в соціальній мережі Facebook.

Під час карантину продовжується профорієнтаційна робота на всіх кафедрах. Так, викладачами кафедри психології оновлено презентацію спеціальності «Психологія» для розповсюдження інформації у соціальних мережах, таких як Facebook, Instagram, Telegram.

Кафедра соціальної педагогіки та спеціальної освіти розміщує відеороліки, інформацію зі спеціальностей «Соціальна педагогіка», «Спеціальна освіта» у соціальних мережах. Пам’ятаючи про те, що цей рік для ЗНУ – ювілейний, на сторінці кафедри у Facebook розмістили цікаву інформацію «Сторінками історії кафедри соціальної педагогіки», у якій представлено науковий та освітній шлях із підготовки студентів протягом майже тридцяти років.

За участю викладачів кафедри акторської майстерності та дизайну були розроблені численні мультимедійні матеріали, що допоможуть абітурієнтам «відчути дизайн на смак» (анімаційний ролик, слайд-шоу, презентації, відео-екскурсія аудиторіями кафедри, студмістечком, гуртожитком). Реалізація цих проєктів стала можливою за підтримки проректора з науково-педагогічної роботи Юрія Каганова, декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко та старшого викладача кафедри акторської майстерності та дизайну Анни Виноградової.

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти проводять профорієнтаційну роботу, пропагуючи важливість освітянської праці. Кафедрою було проведено флешмоб студентів та викладачів в мережі Інтернет під гаслом: «Мій університет – кращий!». Залучення абітурієнтів до вступу в ЗНУ здійснюється в соціальних мережах у режимі «1+1»: один студент заохочує до вступу одного абітурієнта. Кафедрою дошкільної та початкової освіти було проведено аукціони корисних думок про ЗНУ «По секрету всьому світу» в ЗМІ: інформація для педагогічних працівників закладів освіти в мережі Інтернет щодо вступу до магістратури ЗНУ, умови та терміни вступної кампанії.

Профорієнтаційна робота на факультеті охоплює співпрацю не лише з випускниками шкіл, а й із викладачами закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти. Так кафедрою педагогіки та психології освітньої діяльності з метою залучення викладачів закладів освіти різних типів до навчання в магістратурі за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи» було здійснено розсилку профорієнтаційної інформації у 32 коледжі та 29 закладів професійно-технічної освіти м. Запоріжжя та Запорізької області.

Профорієнтаційні заходи включають також взаємодію зі стейкхолдерами – майбутніми роботодавцями. Зокрема, викладачі кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти проводять онлайн-зустрічі студентів зі стейкхолдерами: Запорізьким міських центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також громадськими організаціями «Флоренс», «БФ «Карітас-Запоріжжя», «БФ ‘’Сподівання’’» тощо.  14 травня відбулась Zoom-зустріч із представниками провідних дизайн-студій, маркетингових агенцій, Запорізької обласної ради, Спілки дизайнерів України та студентами, викладачами освітньої програми «Графічний дизайн» та адміністрацією ЗНУ.

Викладачі факультету соціальної педагогіки та психології проводять активну просвітницьку роботу, яка полягає в інформуванні випускників шкіл про онлайн-заходи, котрі проводяться в Запорізькому національному університеті з метою надання абітурієнтам вичерпної інформації про особливості вступу на різні спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології.

Перспективність навчання на факультеті та можливостей професійної самореалізації було відображено у статтях про історії успіху випускників. Зокрема, це історії випускника кафедри психології Олександра Надьожина та випускника кафедри акторської майстерності та дизайну Станіслава Шкляренка. Готуються й інші цікаві історії успішних випускників факультету СПП.

До профорієнтаційної роботи факультет активно залучає своїх випускників. Серед іншого, випускники спеціальності «Педагогіка вищої школи», які працюють в освітніх установах, під керівництвом викладачів кафедри проводять активну профорієнтаційну роботу з колегами-освітянами, розповсюджуючи інформацію про особливості вступу до магістратури у 2020 році.

Уже традиційними стали профорієнтаційні дайджести для здобувачів освіти випускних курсів на сторінках кафедр у Facebook, персональних сторінках викладачів та студентів, на яких розміщено інформацію про можливість подальшого навчання в магістратурі, умови та терміни вступної кампанії. До подібних заходів залучаються і батьки абітурієнтів під час проведення профорієнтаційного тривіуму «Батьки – класні керівники – викладачі кафедри», що реалізується під час телефонного спілкування та через групу Viber із освітянською спільнотою підзвітних шкіл щодо переваг навчання на факультеті СПП.

Факультет соціальної педагогіки та психології продовжує профорієнтаційну роботу та запрошує приєднатись до нашого Telegram-каналу за покликанням https://t.me/SPP_ZNU_vstup_2020, де абітурієнти, їх батьки та всі зацікавлені можуть отримати вичерпні відповіді на будь-які запитання.

 

 Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини