Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває молодіжний онлайн-конкурс до Дня Європи

У ЗНУ триває молодіжний онлайн-конкурс до Дня Європи

У ЗНУ триває молодіжний онлайн-конкурс до Дня Європи
26.05.2020 11:30 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління молодіжний онлайн-конкурс «Креативна Європа в Україні - 2020» співпраця зі школами профорієнтація

Із 17 по 29 травня на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває ІІ етап проведення обласного молодіжного онлайн-конкурсу до Дня Європи «Креативна Європа в Україні-2020». Наразі на розгляд конкурсної комісії вже надійшло 54 роботи – одноосібні та колективні (до 7 авторів). На сьогодні до конкурсу долучилися майже 200 учасників, серед яких представлена найбільша кількість учнів (20 загальноосвітніх закладів), а ще – студенти коледжів та ЗВО (ЗНУ, НУ «Запорізька політехніка), а також одна родина.

Організатором конкурсу виступив факультет соціології та управління Запорізького національного університету при підтримці представництва Європейського Союзу в Україні та Науково-методичного Центру Запорізької міської ради. Наразі експерти конкурсу займаються оцінюванням робіт, які вже надійшли, та визначають кращі з них, які потім потраплять у лідери номінацій.

До складу конкурсної комісії увійшли викладачі ФСУ, експерти в галузі євроінтеграції: декан факультету соціології та управління, доцент Тетяна Бірюкова, професор кафедри соціології Максим Лепський, доценти кафедри соціальної філософії та управління Ольга Широбокова (заступник декана з профорієнтаційної роботи) й Олена Маловічко.

Про перебіг конкурсу розповідає його координатор Ольга Широбокова: «Ми, члени конкурсної комісії, вже ознайомилися із роботами учасників, серед яких виявилося багато цікавих і креативних. Нас також приємно здивував той факт, що, попри віковий ценз, який обмежувався 14-22 роками (передбачалося, що учасниками будуть представники шкільної та студентської молоді), до події долучилися й інші верстви населення. Зокрема, нам надіслала свою роботу родина, представлена батьками і двома дітьми, одна із членів цього колективу – учениця 1-го класу. Наприкінці конкурсу ми їх також відзначимо поза номінаціями. У рамках запропонованих завдань учасники представили багато гарних і жартівливих презентацій українською, англійською та французькою мовами. Для створення перфомансів використовували відеороліки і фотоколажі, які були відзняті ще до періоду карантину. Багато цікавинок підготували для рубрики “Готуємо європейські страви вдома”. А для презентації “Людина, що змінила європейську історію” були обрані не тільки особистості, які представляли західноєвропейську та американську політику, як от прем'єр-міністр Великобританії періоду Другої світової війни Вінстон Черчилль, або 32-й президент США Франклін Рузвельт, а також українські військові політики й культурні діячі – Симон Петлюра, Леся Українка й Ольга Кобилянська. Отже, списки переможців номінацій і кращі роботи усі охочі потім зможуть побачити на сайті ФСУ та ЗНУ». 

Окрім цього додамо, що даний конкурс був організований у рамках госпдоговірної теми, яку виконують на ФСУ. Ще триває прийом робіт від учасників конкурсу. Організатори очікують, що загальна кількість учасників перевищить 300. До 29 травня можна надсилати роботи на конкурс, деталі за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news%2Fview_details&news_id=51223&lang=ukr&news_code=fakultet-sotsiologiyi-ta-upravlinnya-znu-zapustiv-molodizhnij-onlajn-konkurs-do-dnya---vropi&fbclid=IwAR0bOuRVf8GQmWiv4h3lW9NYyshPGKJ3fpjdrnCNClapyIbz8wr19hM79FE . Або звертайтеся до координатора за тел.: 066-266-51-36 (Ольга Олександрівна Широбокова).

Підсумки та визначення переможців відбудеться 29-31 травня. Оприлюднення результатів конкурсу очікуйте вже 1 червня. Про урочисте нагородження та вручення призів переможцям повідомимо додатково.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини