Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті відбулося онлайн-засідання секції в рамках конференції «Молода наука-2020»

На біологічному факультеті відбулося онлайн-засідання секції в рамках конференції «Молода наука-2020»

На біологічному факультеті відбулося онлайн-засідання секції в рамках конференції «Молода наука-2020»
27.05.2020 09:59 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентська наука наукова діяльність студентська науково-практична конференція «Молода наука-2020» засідання секції

Захід тривав у режимі-онлайн 20 травня на платформі ZOOM. Координували роботу секції декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик та заступник декана з наукової роботи, доцент Віра Копійка. Окрім керівників секції, на засідання «Біологічні науки» були також запрошені й інші викладачі факультету: заступник декана з міжнародної роботи, доцент Олена Бойка, заступник декана з навчальної роботи, доцент Максим Малько, доцент Вікторія Задорожня, старші викладачі Раїса Литвиненко і Олена Бражко, викладач Руслан Амінов, старший лаборант Михайло Ткаченко.

Свої доповіді оприлюднили учасники чотирьох підсекцій: у розділі «Хімія» були представлені 16 робіт, а з напрямів «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування. Мисливствознавство та екологія тварин», «Біохімія та імунологія. Фізіологія людини і тварин», «Ботаніка та екологія рослин. Декоративне рослинництво. Генетика» – по 11.

Кращими доповідями за результатами студентських досліджень, які цього дня були представлені на розгляд представників компетентної комісії, визнані роботи таких учасників: Анастасія Голда (2 курс, освітня програма «Середня освіта: біологія та здоров’я людини») професійно підійшла до розкриття проблеми порушення та корекції постави у дітей шкільного віку у змісті біологічної освіти. Тетяна Дроздова (2 курс, освітня програма «Середня освіта: біологія та здоров’я людини») представила своє бачення розвитку поняття «Клітина» у змісті шкільного курсу біології. А Дар’я Кононенко (1 курс магістратури, освітня програма «Біологія) оприлюднила результати дослідження цитоморфометричних характеристик лімфоцитів крові нелінійних лабораторних щурів при гірудовпливі.

Після завершення виступів безпосередніх учасників конференції, студенти молодших курсів, які були запрошені на засідання секції вільними слухачами, також отримали змогу потренуватись перед захистом власних курсових робіт, що буде проводитися також у режимі онлайн. Вони продемонстрували на екрані підготовлені ними презентації та отримали відповідні поради від старших колег щодо покращення деяких моментів досліджень.

 

Біологічний факультет

 

 

 

Схожі новини