Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти провели інтерактивну зустріч зі вступниками

Представники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти провели інтерактивну зустріч зі вступниками

Представники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти провели інтерактивну зустріч зі вступниками
27.05.2020 14:15 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами співпраця з коледжами

Двадцять п’ятого травня представники кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти було проведено профорієнтаційний інтерактивний онлайн-захід для студентів випускного курсу Нікопольського педагогічного коледжу, учнів випускних класів шкіл Широківської громади, суспільно-гуманітарної гімназії № 27 м. Запоріжжя та Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району м. Запоріжжя. Ця зустріч була організована кафедрою соціальної педагогіки та спеціальної освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): завідувачем кафедри, професором Наталією Заверико, доцентами Юліаною Мацкевіч, Тетяною Соловйовою, викладачами Наталією Мамай та Уляною Авраменко, а також доцентом кафедри, заступником декану з профорієнтаційної роботи факультету соціальної педагогіки та психології Оленою Лещенко.

На початку зустрічі учасники отримали інформацію про Запорізький національний університет. Привітавши гостей заходу, Олена Лещенко розкрила переваги навчання у ЗНУ в питаннях надання освітніх послуг, участі в міжнародних проектах та співпраці з європейськими вишами, про різноманітні університетські та факультетські заходи, можливості проживання в гуртожитках під час навчання, організації змістовного дозвілля студентів.

Організатори онлайн-зустрічі за допомогою інтерактивних технологій, зокрема сервісу Mentimeter, одразу долучили всіх учасників до спілкування: старшокласники відповідали на питання та створювали онлайн-«хмарки» із власних асоціацій «Соціальний педагог – це…». Опитування показало, що більшість абітурієнтів орієнтується у головних обов’язках та призначенні соціального педагога в суспільстві.

Далі учасникам надали більш детальну інформацію про спеціальність 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна педагогіка»: про особливості та переваги навчання за спеціальністю, про навчальні дисципліни та цікаві форми та методи навчальної та позанавчальної діяльності, про практичну підготовку та волонтерську діяльність студентів, про можливості працевлаштування та перспективу кар’єрного зростання соціального педагога.

Наприкінці презентації були озвучені умови вступу на бюджетну та контрактну форми навчання за спеціальністю та надано відповіді про умови вступу на інші спеціальності «Спеціальна педагогіка», «Дошкільна освіта».

Учасники заходу активно взаємодіяли між собою, вони мали змогу скласти синквейни (білі вірші з особливою формою), які відобразили їхнє ставлення до професії соціальний педагог. Зокрема, учасники склали такий вірш: соціальний педагог – уважний, толерантний, добрий – допомагає, направляє, вчить – на нього чекає суспільство – відповідальність.

Найяскравішим за емоційним рівнем стало інтерактивне малювання, яке мало на меті не зовсім мистецький зміст. Образотворча колективна гра в онлайн-режимі дала змогу розкрити бачення абітурієнтів таких тем як «Моє студентське майбутнє» та «Успішна людина: яка вона?». Учасники із захопленням робили спільний малюнок, коментуючи свої бачення майбутнього.

Наприкінці заходу директор Відраднівського ЗЗСО Широківської сільради Запорізького р-ну Запорізької області Людмила Носенко зазначила: «Такі зустрічі є актуальними і дуже важливими для цьогорічних випускників школи, а практичні поради щодо вибору спеціальності допоможуть учням зробити правильний вибір, успішно підготуватись до складання державної підсумкової атестації у форматі ЗНО та вступної кампанії до вишу».

Варто зауважити, що на заході були присутні учні, які виявили високий рівень вмотивованості до вступу саме на соціальну педагогіку. Викладачі кафедри соціальної педагогіки та спеціальної освіти сподіваються, що такі ініціативні та позитивні абітурієнти стануть яскравими представниками студентства ЗНУ.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

 

 

 

Схожі новини