Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованці інженерного інституту ЗНУ – переможці міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України»

Вихованці інженерного інституту ЗНУ – переможці міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України»

Вихованці інженерного інституту ЗНУ – переможці міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України»
27.05.2020 15:33 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту всеукраїнський конкурс «Талановиті діти України» перемога

Всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» багато років проводить фестивалі мистецтв для молоді. Цього року на фестивалі-конкурсі Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) представляли студентка Лідія Закаблукова і випускниця кафедри обліку, аналізу, оподаткування і аудиту Христина Заіка (керівник і координатор – завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування і аудиту інженерного інституту ЗНУ професор Тетяна Меліхова).

У фестивалі-конкурсі Христина Заіка взяла участь у номінації «Авторська поезія», надіславши на розгляд журі вірш «Творіте. Любіте. Живіте». Христину, яка завершила навчання всього кілька років тому, друзі звуть «промінчиком добра», і, мабуть, через це дівчина представила на конкурс вірш зі збірки «Несу добро». Світлий та надихаючий вірш Христини приніс їй звання лауреата І ступеню. Як розповідає дівчина, з Тетяною Олегівною Меліховою її пов'язує міцна дружба, яка почалася ще в студентські роки: «Я вдячна їй за підтримку і віру в мене навіть після випуску. Ми разом працюємо над науковими та творчими проєктами. Тетяна Олегівна – це наставник, який мотивує до нових звершень як у науці, так і в творчості. Зараз ми готуємося до участі в Міжнародному «Еко-форумі 2020», який відбудеться восени цього року».

Лідія Закаблукова, студентка групи ОА-15-1з обрала для себе номінацію «Декоративно-прикладне мистецтво». Одним з її захоплень стало малювання пластиліном – чудовим за можливостями видом творчості. Представлені дівчиною на конкурс твори «Казковий замок» (пластилінографія), «Любов на «Титаніку» (олівець) і «Відданість і дружба без зради» (фарба) підкорили журі, і в своїй віковій категорії студентка отримала найвищу нагороду фестивалю – Grand Prix. «Віра викладача в кожного з нас допомагає і в навчанні, і поза ним. Про участь в міжнародному конкурсі, – підкреслює дівчина, – я раніше навіть не мріяла! Спасибі вам, Тетяно Олегівно, що ви завжди прагнете бути поруч із вашими студентами в їх становленні як економістів, в удосконаленні в професії і пробуджуєте жагу до знань!» Лідії було запропоновано взяти участь у новому соціальному проєкті, який неодмінно надасть художниці поштовх до реалізації сміливих творчих задумів.

Вітаємо Лідію Закаблукову і Христину Заіку зі значними досягненнями і бажаємо їм і всім нашим студентам подальших успіхів, як у навчанні, так і в реалізації творчих планів! Нехай удача супроводжує їх на всьому життєвому шляху!

 

Інженерний інститут

 

Схожі новини