Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковий травень: викладачі кафедри журналістики провели фаховий семінар для магістрів

Науковий травень: викладачі кафедри журналістики провели фаховий семінар для магістрів

Науковий травень: викладачі кафедри журналістики провели фаховий семінар для магістрів
28.05.2020 14:37 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики освітній процес дистанційне навчання онлайн-конференція підготовка кваліфікаційних робіт магістірів

Двадцять сьомого травня відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри журналістики факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) зі студентами-магістрантами, присвячена підготовці й захисту кваліфікаційних робіт магістра. У науковому семінарі взяли участь завідувачка кафедри Юлія Любченко, доценти кафедри Катерина Сіріньок-Долгарьова, Павло Мірошниченко, Алла Тернова та Олена Усманова, а також студенти магістерських освітніх програм «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» та «Медіакомунікації».

На семінарі одним із головних стало питання вибору методів для проведення емпіричної частини дослідження. Викладачі факультету наголосили на виключній важливості правильного застосування методологічної бази, яка має стати фундаментом магістерського дослідження. Студенти отримали поради, де і як шукати наукову літературу, як правильно оформлювати цитування і бібліографічні посилання.

Наступною темою для обговорення стала апробація результатів дослідження. Викладачі нагадали слухачам про те, що для адекватної оцінки новизни роботи, її теоретичної і практичної значущості обов’язковою є її апробація на науково-практичних конференціях, які в умовах карантину нині доступні онлайн.

Викладачі кафедри журналістики нагадали присутнім про принципи академічної доброчесності. Зокрема, її важливим компонентом є коректне, повне й точне посилання на джерела, що були використані під час написання наукових робіт. Викладачі наголосили на тому, що правильне цитування та посилання на джерела є одним із ключових аспектів якісного дослідження.

Студенти мали змогу поставити запитання. Серед іншого, магістрів турбує ймовірність захисту магістерських досліджень в умовах чергового подовження карантину. Організатор зустрічі Катерина Сіріньок-Долгарьова наголосила на тому, що у випадку форс-мажорів існує практика проведення дистанційного захисту кваліфікаційних робіт за допомогою онлайн-конференцій.

 

Микола Мельничук

 

Схожі новини