Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Твої три кроки до професійної майстерності: крок третій – дуальна освіта

Твої три кроки до професійної майстерності: крок третій – дуальна освіта

Твої три кроки до професійної майстерності: крок третій – дуальна освіта
29.05.2020 14:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний інститут Запорізький металургійний коледж освітній процес дуальна освіта

Становлення справжніх фахівців передбачає поєднання навчання в аудиторіях із надбанням ними практичного досвіду на підприємстві. Одним із варіантів такої збалансованої освіти є дуальна форма навчання. На сьогодні її учасниками є студенти інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Запорізького металургійного коледжу ЗНУ, які поєднують навчання зі становленням своєї професійної майстерності на підприємстві ПАТ «Запоріжсталь».

Процес дуальної освіти поділяється на два етапи: навчання в університеті та навчання на робочому місці, де студенти працюють на певній посаді й отримують заробітну платню. При цьому за кожним студентом закріплюється наставник, який допомагає опанувати професію.

Після завершення навчання за дуальною освітою кожен її учасник отримає сертифікат із переліком тих дисциплін, які були ним опановані на підприємстві, що неодмінно стане йому в пригоді при побудові подальшої професійної кар’єри.

Програма навчання за системою дуальної освіти триває. Найкращі студенти спеціальностей металургійного напрямку вже стали її учасниками, а незабаром і ти зможеш приєднатися до них! Для цього тобі лише потрібно стати одним зі студентів спеціальностей металургійного напрямку, які можна опанувати в інженерному інституті та в Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ. Саме Запорізький національний університет допоможе тобі зробити перші кроки в успішне майбутнє!

 

Схожі новини