Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту провадять плідну наукову роботу

Представники кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту провадять плідну наукову роботу

Представники кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту провадять плідну наукову роботу
29.05.2020 15:45 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут кафедра промислового та цивільного будівництва наукова діяльність міжнародна діяльність конференції

Науково-дослідна робота, поруч з освітньою та виховною, є одним з найважливіших напрямків діяльності викладацького складу кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Співробітники кафедри регулярно підвищують освітню кваліфікацію, беруть активну участь у міжнародних, всеукраїнських, міжвузівських науково-теоретичних та науково-практичних конференціях, семінарах, симпозіумах, засіданнях круглих столах, форумах тощо. За результатами участі в наукових зібраннях вчені систематично публікують статті у фахових виданнях, представляючи наукові розробки з найбільш актуальних питань будівництва. Не став винятком і травень: підбиваючи підсумки виконаної за місяць роботи, на кафедрі із задоволенням відзначають, що її викладачі стали активними учасниками міжнародних конференцій за участю науковців з Австрії, Польщі, США, України, Японії тощо.

Доцент Марина Полтавець взяла участь у XVI Міжнародній науково-практичній online-конференції «Перспективи розвитку сучасної науки та практики», яка проходила 11-12 травня у місті Грац (Австрія). М.О. Полтавець виступила із доповіддю «Системотехнічний підхід до реалізації технологічних властивостей виробничих процесів у будівництві».

Учасниками Міжнародної науково-практичної конференції «Громадська комунікація в науці: філософська, культурна, політична, економічна та її контекст» стали професор Петро Бичевий, старший викладач Наталія Данкевич та асистент кафедри промислового та цивільного будівництва Катерина Мишук. Цей науковий форум проходив online 15 травня в м. Хьюстон (Сполучені Штати Америки). Петро Бичевий та Катерина Мишук виступали з доповіддю «Визначення аспектів ремонту бітумно-рубероїдних покрівельних покриттів». Наталія Данкевич висвітлювала у своїй доповіді теоретичні аспекти системи управління будівельною організацією в умовах нестійкого ринку.

Науковий травень завершився для викладачів кафедри промислового та цивільного будівництва участю ще в одній заочній конференції. Це була ХVII Міжнародна науково-практична конференція «Наука, тенденції та перспективи» у Токіо (Японія), під час роботи якої доцент Марина Полтавець доповідала про геосинтетичні матеріали для підвищення надійності конструкцій автомобільних доріг, розкриваючи інноваційні шляхи підвищення міцності і стійкості конструкцій доріг із застосуванням вказаних сучасних багатофункціональних матеріалів.

Колектив кафедри промислового та цивільного будівництва інженерного інституту ЗНУ висловив подяку своїм колегам за плідні наукові дослідження, які викликають зацікавленість у науковому середовищі не тільки України, а й зарубіжжя.

 

Інженерний інститут

Кафедра промислового і цивільного будівництва

 

 

Схожі новини