Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда MultiEd на робочій зустрічі обговорила поточні питання реалізації проєкту

Команда MultiEd на робочій зустрічі обговорила поточні питання реалізації проєкту

Команда MultiEd на робочій зустрічі обговорила поточні питання реалізації проєкту
01.06.2020 11:07 Все Головні новини Факультети Журналістики Іноземної філології MultiEd ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології факультет журналістики проєктна діяльність проєкт Multied міжнародна діяльність

Поступовий вихід із карантину в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) ознаменувався активізацією міжнародної та грантової діяльності. Зокрема, днями робочу зустріч за головування проректора із наукової роботи Геннадія Васильчука провела команда міжнародного проєкту MultiEd (програма Erasmus+, напрямок КА2), в якому ЗНУ є національним координатором.

У зустрічі взяли участь декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, заступник декана з навчальної роботи факультету іноземної філології Катерина Василина, координатор проєкту, в. о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Запольських, начальник відділу міжнародних зв'язків Аліна Осаул, менеджер проєкту, заступник декана з міжнародної діяльності факультету журналістики Катерина Сіріньок-Долгарьова, заступник головного бухгалтера щодо фінансового забезпечення грантової діяльності Віолетта Фоменко

Команда проєкту обговорила стан справ щодо реалізації проєкту. Зокрема, координатор Світлана Запольських проінформувала про дистанційну роботу під час карантину, який був запроваджений в усіх вишах-партнерах із України й Європи (Естонії, Німеччині, Великобританії). За час дистанційної роботи після установчої зустрічі в лютому і до сьогодні йде активна підготовка до підписання партнерської угоди, узгоджено дедлайни і процедурні питання щодо організації тендеру з закупівлі обладнання для українських партнерів, створено інформаційну сторінку MultiEd на сайті ЗНУ.

Крім організаційно-менеджерської роботи, розпочалася навчальна фаза проєкту. На жаль, через карантинні заходи щодо попередження пандемії коронавірусної хвороби Covid-19 довелося трансформувати заплановані аудиторні навчально-методичні семінари за участю всіх партнерів. Нині два курси – семінар із розробки навчальних планів і курс «CLIL – Інтегроване навчання предмету і мові у вищий освіті» – тривають в онлайн-режимі на платформі Moodle Тартуського університету (Естонія). За результатами цього навчання буде проведено аудит і оновлення навчальних курсів і освітніх програм педагогічних спеціальностей факультету іноземної філології та розроблено навчальні дисципліни за вибором із застосуванням методології CLIL для інших освітніх програм ЗНУ.

Команда проєкту також обговорила реалізацію робочого пакету, що стосується дослідження багатомовної освіти в Україні. У травні пілотне опитування стартувало на факультеті іноземної філології, а на початку нового 2020-2021 навчального року буде запущено на кожному факультеті ЗНУ та в інших українських вишах-партнерах. Результати опитування будуть використані при розробці стратегії багатомовної освіти в українських ЗВО та Національних рекомендації щодо багатомовної освіти в Україні.

Насамкінець, був обговорений план навчальних візитів до європейських партнерів (за умови сприятливої епідеміологічної ситуації в Україні і за кордоном) і найближчі дедлайни за іншими робочими пакетами проєкту.

 

 

 

Категорії:

Multied; факультет іноземної філології, факультет журналістики

Схожі новини