Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет долучився до всеукраїнського онлайн-заходу

Юридичний факультет долучився до всеукраїнського онлайн-заходу

Юридичний факультет долучився до всеукраїнського онлайн-заходу
25.06.2020 14:54 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет правнича спільнота цифровізація правосуддя в час фізичного дистанціювання

Двадцять четвертого червня в дистанційному форматі на платформі ZOOM пройшло інтерактивне онлайн-обговорення для представників правничої спільноти в Україні на тему «Можливості та виклики цифровізації правосуддя в час фізичного дистанціювання». Традиційно, ідейним натхненником та ініціатором заходу стала Тетяна Коломоєць, декан юридичного факультету, а студенти та здобувачі з неабияким науковим інтересом приєднались до заходу.

Онлайн-обговорення проходило за підтримки програми «Нове правосуддя» USAID та Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. Програма заходу видалася дуже пізнавальною, так, найбільш обговорюваними темами стали «Штучний інтелект та правнича практика: legaltech, судова система та охорона правопорядку», «Діяльність програми USAID «Нове правосуддя» щодо сприяння онлайн вирішенню спорів в Україні». Варто зазначити, що робочими мовами заходу стали англійська та українська. Так, юридична радниця Civil Resolution Tribunal Лаурін Керр розповіла про перший онлайн-суд Канади з розгляду цивільних справ.

На онлайн-обговоренні окремо був виділений час для запитань та відповідей, що на думку усіх учасників стало ще одним джерелом обмінну актуальними знаннями, практиками та новинами. Наприкінці заходу, здобувачі Микита Жуков, Денис Соколенко, Дмитро Болобан та Антон Барліт зазначили, що захід допоміг підвищити обізнаність та покращити розуміння механізмів вирішення спорів онлайн на основі інструментів, що розроблені або розробляються в Канаді, Естонії та Україні.

В свою чергу, студенти юридичного факультету Валерія Тимошенко, Аліна Свіденко, Ярослав Тимошенко, Олександр Федоров, Дарина Куліченко та Констянтин Федосеєв зазначили про те, що пізнавальним та практично орієнтованим аспектом зустрічі стало обговорення можливостей та викликів переходу до вирішення диспутів онлайн під час пандемії Covid-19.

 

Юридичний факультет

 

 

 

Схожі новини