Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ цього року випустив близько 200 молодих спеціалістів

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ цього року випустив близько 200 молодих спеціалістів

Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ цього року випустив близько 200 молодих спеціалістів
30.06.2020 09:52 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ЗНУ вручення дипломів свято

Нещодавно відбулися урочистості з приводу вручення дипломів випускникам восьми спеціальностей Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): «Право», «Журналістика», «Інженерія програмного забезпечення», «Фізична культура і спорт», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування». Дипломи молодшого спеціаліста отримали близько 200 молодих фахівців, з яких 22 були з відзнакою.

Останній свій «святковий іспит» випускники коледжу пройшли під час урочистостей, які їм влаштували цього дня представники адміністрації ЕПФК та ведучі – випускниці ЗНУ і вже викладачки коледжу Яна Калашник і Єлизавета Яроцька. Отже білет останнього екзамену вивели на екран. Випускники мали надати вже з позиції свого досвіду відповідь на три основні запитання: «Що таке любов до навчання?», «Що таке любов до науки?» і «Що таке любов до коледжу?». Адже наразі із цими відповідями їм прямувати у самостійне щасливе життя, а декому й продовжити освіту – вже на базі університету. Цей іспит, здається, випускники склали на «відмінно», адже кожен з них тепер є дипломованим спеціалістом.

Учасників урочистого зібрання привітала й вручила їм документи про їхню фахову передвищу освіту директор коледжу ЕПФК – Олена Грибанова. Від імені викладацького колективу коледжу на святі також були присутні завідувач практикою коледжу Інна Кирилова, зaступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна, декан ФСУ Тетяна Бірюкова та інші. Усі разом вони також згадали найяскравіші моменти свого студентського життя – під час перегляду фоторепортажу. Багато гарних слів, сподівань, настанов цього дня прозвучали з вуст Олени Євгеніївни та старших наставників на адресу молодих фахівців. За врученням дипломів онлайн мали змогу також слідкувати батьки випускників.

Вдячні випускники своєю чергою висловили чимало гарних слів на адресу своїх шановних викладачів, які усі роки навчання підтримували молодь на шляху їхнього розвитку, а також вручили їм квіти.  Для випускників біля навчального корпусу  № 2, у якому розміщується ЕПФК, організували фотозони, де вони разом із друзями, улюбленими викладачами та батьками змогли зробити фотосесії, зафіксувати пам’ятні моменти свого життя.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини