Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Магістранти юридичного факультету ЗНУ вдало опанували позанавчальну дистанційну роботу

Магістранти юридичного факультету ЗНУ вдало опанували позанавчальну дистанційну роботу

Магістранти юридичного факультету ЗНУ вдало опанували позанавчальну дистанційну роботу
02.07.2020 08:30 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес поза навчальна освітня діяльність

Ще на початку карантинних обмежень Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) запропонував студентам безкоштовний доступ до курсів освітньої інтернет-платформи Coursera, яка пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів із різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Правники, які завжди прагнуть отримати нові знання, одними з перших зареєструвались та почали обирати дисципліну для онлайн-навчання від фахівців провідних вишів світу. Адміністрація юридичного факультету традиційно допомагала професійно зорієнтуватись у виборі найбільш перспективних та актуальних дисциплін.

Під час дистанційного навчання студенти не мали багато часу на проходження курсів, але з його закінченням, початком літніх канікул, святкових додаткових вихідних більшість активно занурилась у позанавчальну освітню діяльність.

Навчання складалось із відеолекцій, які надсилали студентам щотижня (відео найчастіше було тривалістю 15-20 хвилин), також блоком завдання для студентів стало вивчення рекомендованих статей, виконання домашніх завдань. Домашні завдання були у вигляді тестів, написання есе, творчих завдань чи проектів. Якщо тести оцінюються автоматично, для оцінки виконання інших типів завдань у Coursera розроблено технологію, за якою студенти оцінюють та коментують роботи один одного.

На першому етапі виконання подібних завдань студенти завантажили свої роботи на сайт перед настанням дедлайну. На другому етапі вони автоматично отримали кілька анонімних домашніх завдань, виконаних іншими студентами. Крім того,  у студента-оцінювача є змога додати власні коментарі в довільній формі щодо перевіреного завдання. Студент був зобов'язаний оцінити певну кількість домашніх завдань до закінчення визначеного терміну, в іншому випадку йому загрожував штраф у вигляді позбавлення балів за дане завдання. Після закінчення цього терміну студенти мали змогу бачити власну підсумкову оцінку, яка є середнім арифметичним оцінок, отриманих ним від інших студентів

Сертифікат про проходження курсу отримали тільки ті, хто набрав мінімально встановлену викладачем курсу кількість балів, і багато студентів «відсіюються» під час навчання. Крім того, задля уникнення списування чи інших типів шахрайства на сайті введено «Кодекс честі», із яким студент ознайомлюється та погоджується при реєстрації.

Варто зазначити, що цікавим став досвід занурення до освітньої платформи, кількість студентів якої перевищила 10 мільйонів осіб. За час проходження курсів, вдалося комунікувати зі студентами різних країн, адже, як вже зазначалось, були завдання, які передбачали або спілкування у групах, або перевірку виконаних робіт сокурсниками.

Навчання на Coursera студенти визначили як «зручне», адже воно є асинхронним, тобто слухачі курсу можуть переглядати лекції чи робити домашні завдання в різний, зручний для них час, на відміну від синхронних курсів, в яких студенти та викладач взаємодіють одночасно у чітко визначеному вузькому часовому проміжку.

Майбутні праники обирали курси з юридичних дисциплін, або пов’язані з юриспруденцією, також надали перевагу курси з підвищення знань з іноземної мови. Зокрема, Максим Алексеєв здобув сертифікат із курсу «Структура федерального уряду США, виконавча влада та судова влада. Система стримувань та противаг цих структур влади». Студентка магістратури Каріна Кузіна отримала сертифікат за курс, пов'язаний із систематизацією особистих даних у сучасному світі.

Багато студентів та здобувачів юридичного факультету перебувають ще на стадії проходження курсу. Слухачі курсів зазначають, що отримати сертифікат досить складно, але юридичний факультет ЗНУ надав достатньо навичок для успішного проходження будь-яких освітніх випробувань, а тому вони обов’язково здолають цей шлях.

vlozhenie_1.pdf

vlozhenie_2.pdf

 

 

 

Схожі новини