Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтам розповіли про переваги навчання у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ

Абітурієнтам розповіли про переваги навчання у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ

Абітурієнтам розповіли про переваги навчання у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ
02.07.2020 11:49 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій профорієнтаційна діяльність вступ-2020 відеозвернення

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення до абітурієнтів директора Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій Олександра Олійника. Ознайомитися з виступом Олександра Леонтійовича можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=4d868lY2rGw

Крім того, охочим стати студентами коледжу розповіли про особливості цьогорічної вступної кампанії, а також про захопливе студентське життя й можливості для розвитку, які має молодь під час навчання в ньому.

Привітавши майбутніх вступників, Олександр Олійник розповів їм про історію становлення коледжу та про переваги здобуття в ньому вищої освіти:

- Добрий день. Я – директор Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету. Наш заклад освіти наступного року буде святкувати 80-річчя. Він – найдавніший, мабуть, з усіх освітніх закладів нашого міста, принаймні, один з найстарших, який за цей довгий час підготував дуже багато фахівців. І тому важко знайти в нашому місті хоча б один заклад торгівлі чи якийсь ресторан, де б не працювали наші випускники на дуже різних посадах, зокрема як керівники підрозділів. Педагоги нашого коледжу дуже досвідчені, зокрема серед них чимало тих, хто має вищі категорії, є викладачами-методистами. Ми готуємо студентів за тими спеціальностями, які завжди мають попит на ринку праці, не тільки в нашій країні, а й за кордоном. Це – і маркетологи, це фахівці харчових технологій, обліку і оподаткування, і підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Тому наших фахівців можна зустріти й за кордоном – у Польщі, Чехії, інших країнах, які туди їдуть уже після отримання диплому. Саме тому випускники нашого закладу освіти не мають проблем із працевлаштуванням, вони завжди затребувані й ніколи не сидять без роботи. Тому ми запрошуємо випускників шкіл до нашого коледжу й гарантуємо їм високий рівень підготовки і працевлаштування після отримання диплому.

Крім того, про особливості вступу-2020 абітурієнтам розповіла відповідальний секретар відбіркової комісії коледжу Вікторія Вагіс:

- Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій Запорізького національного університету запрошує вас, шановні абітурієнти, на навчання за такими спеціальностями: підприємництво, торгівля та біржова діяльність; харчові технології; облік і оподаткування та маркетинг.

Ви можете вступити до нас на базі дев'ятого класу, на базі одинадцятого класу, та з дипломом кваліфікованого робітника після училища. Якщо ви вступаєте до нас на базі дев'ятого класу, то вам необхідно буде здати вступні випробування, а саме: іспит з української мови у формі диктанту та математика у формі тестування. Якщо ви вступаєте на базі одинадцятого класу, то вам необхідно здати ЗНО з таких предметів, як українська мова та література, це – обов'язковий предмет, і другий предмет за вашим вибором. Це може бути історія України, математика, і, вже в залежності від обраної спеціальності, біологія чи географія. Але якщо ви не здали ЗНО – не засмучуйтесь. Ви можете вступити у цьому році до нас і за вступними іспитами. Якщо ж ви вступаєте до нас на базі диплома кваліфікованого робітника, то при вступі вам необхідно буде здати екзамен з української мови, а також фахову співбесіду. Чекаємо на вас!

Також до майбутніх студентів коледжу звернулася голова його студентської ради Анастасія Мунтян:

- Добрий день, мене звати Анастасія, я – голова студентської ради фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ. Послухайте про наше студентське життя. У коледжі відбувається багато цікавих подій, під час участі в яких кожен студент може розкрити свій потенціал. Ми не тільки навчаємось, але ще активно та яскраво відпочиваємо. Проводимо різні квести, концерти, де кожен студент виявляє свій креатив та знаходить нових друзів. Ми гідно конкуруємо з усіма коледжами та університетами в різних змаганнях, від спортивних до творчих. Наприклад, Студентська весна, Кубок першокурсника, Ліга сміху. Так ось, якщо ти хочеш мати перспективне майбутнє та бути лідером, – тобі неодмінно до нас!

Більше дізнатися про Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ можна на його сайті: https://tk.znu.edu.ua

Telegram: https://t.me/TkZnu

 Instagram: https://instagram.com/tk.znu

Facebook: https://www.facebook.com/tkznu

 

 

 

 

Схожі новини