Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець біологічного факультету, радник голови Запорізької обласної державної адміністрації з питань охорони навколишнього середовища Роман Мельников

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець біологічного факультету, радник голови Запорізької обласної державної адміністрації з питань охорони навколишнього середовища Роман Мельников

«Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець біологічного факультету, радник голови Запорізької обласної державної адміністрації з питань охорони навколишнього середовища Роман Мельников
02.07.2020 13:21 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються представники різних факультетів вишу, бо, як відомо, наш університет випускає багато талановитих та успішних спеціалістів. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускника біологічного факультету, радника голови Запорізької обласної державної адміністрації з питань охорони навколишнього середовища  Романа Володимировича Мельникова.

Під час розмови Роман Володимирович розповів, що з дитинства йому подобалась біологія та хімія, тому з вибором професії він не вагався. До того ж, він навчався у Запорізькій загальноосвітній школі №20 екологічного профілю, яку закінчив у 1999 році за спеціалізацією «Біологія та імунологія». Саме через це він обрав Запорізький національний університет для отримання подальшої якісної вищої освіти біологічного спрямування.

За словами Романа Мельникова, роки його навчання у виші припали на досить складний час, однак він усе одно нічого не хотів би змінювати у своєму студентському житті, навіть зараз, згадуючи про нього. Адже часи студентства були дуже насиченими та цікавими. Згадки про період навчання в ЗНУ він згадує з радістю. А також – із почуттям глибокої вдячності до своїх колишніх педагогів: «Окремо висловлюю слова подяки викладачам, які допомагали мені у навчанні. Це – Людмила Олександрівна Омельянчик, Валентина Дем’янівна Бовт та Олександр Кирилович Фролов. Вони завжди під час занять надавали цікаву та корисну інформацію доступною мовою».

Своїми найголовнішими професійними досягненнями Роман Володимирович вважає те, що вже у 25-річному віці він став заступником головного лікаря в онкологічному диспансері Запорізької області, а в 30 – став заступником начальника оперативного управління в Державному агентстві рибного господарства України. Згодом став заступником керівника Регіонального центру розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області. Останні три роки він працює радником голови Запорізької обласної державної адміністрації з питань охорони навколишнього середовища.

Він не забуває по рідний університет, а колектив біологічного факультету, своєю чергою, пишається своїм вихованцем, який займається такою відповідальною і потрібною на сьогодні роботою, віддаю чимало зусиль охороні навколишнього середовища.

Згадуючи про власні роки навчання у ЗНУ, Роман Володимирович надав цінну пораду студентам і випускникам рідного для нього закладу вищої освіти, зокрема вихованцям біологічного факультету:

- Я вважаю, що найголовніше у житті студента – це спробувати знайти своє місце в цьому світі, своє призначення, щоб робота, яку ви виконували, приносила задоволення. Також велике значення в житті кожної людини повинна мати чесність – і не лише на роботі, у всіх справах, але й перед самим собою.

 

Ілля Златов

 

 


Схожі новини