Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковиця інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова відзначена подякою від Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Науковиця інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова відзначена подякою від Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Науковиця інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова відзначена подякою від Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру
03.07.2020 09:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр Міністерства внутрішніх справ України подя

Нещодавно завідувачку кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяну Меліхову відзначили подякою від Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ України (НДЕКЦ).

«Із нагоди святкування 20-ої річниці утворення Експертної служби Міністерства внутрішніх справ України, – говориться в подяці, підписаної директором Запорізького НДЕКЦ МВС Іваном Каркоцьким, від імені Запорізького НДЕКЦ висловлюю Вам подяку за співпрацю та вагомий внесок у сприяння розвитку дружби і співробітництва між нашими установами. Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, нових успіхів в усіх Ваших справах на благо рідної України».

Уже не один рік Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України активно співпрацює з Запорізьким національним університетом. За цей час було проведено низку заходів, серед яких круглі столи «Наукові та практичні підходи до проведення економічних, товарознавчих, будівельних експертиз» і «Актуальні проблеми проведення економічних, товарознавчих, будівельних експертиз та правові шляхи їх вирішення» тощо. Координатором цих заходів виступила кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, а заступником голови організаційного комітету була професор Тетяна Меліхова.

Ці заходи, на яких були присутні як представники Запорізького національного університету, так і НДЕКЦ, зокрема, перший заступник директора Дмитро Боровик та заступник директора центру Наталія Корнеєва, об’єднали зусилля представників різних структур і науковців різних напрямів. Вони конче потрібні для забезпечення умов екологічної безпеки, дотримання режиму законності, правильного проведення будівельних та інших видів робіт з точки зору відповідності всім стандартам та нормативам.

Співпраця між кафедрою обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ із Запорізьким НДЕКЦ активно ведеться і в інших напрямках, зокрема, висококваліфіковані спеціалісти центру надають відгуки та рецензії стосовно освітніх програм кафедри тощо.

Оцінюючи високий рівень підготовки студентів кафедри обліку, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, Запорізьке НДЕКЦ охоче бере на роботу її випускників. Зокрема, однієї з випускниць кафедри є Ольга Шушко, яка завершивши навчання у 2007 р., на сьогодні вже є кандидатом економічних наук і працює на посаді завідувача відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності.

Колектив інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ вітає Тетяну Олегівну з подякою і бажаємо їй подальших успіхів на викладацькій і науковій ниві!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини