Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У відеозверненні керівництво Запорізького металургійного фахового коледжу запросило абітурієнтів здобути якісну вищу освіту

У відеозверненні керівництво Запорізького металургійного фахового коледжу запросило абітурієнтів здобути якісну вищу освіту

У відеозверненні керівництво Запорізького металургійного фахового коледжу запросило абітурієнтів здобути якісну вищу освіту
03.07.2020 09:49 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Запорізький металургійний фаховий коледж профорієнтаційна робота відеозвернення директора коледжу вступ-2020

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили відеозвернення до цьогорічних вступників директора Запорізького металургійного фахового коледжу Лариси Тютюнник, а також – заступника директора з навчальної роботи Юлії Островської, заступника директора з навчально-виховної роботи Лілії Демідової, а ще – голови Первинної організації профспілки металургів і гірняків України Віри Мухи. Вони розповіли абітурієнтам про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка студентів коледжів, а також про додаткові можливості, які відкриваються перед ними. Ознайомитися з відеозаписом звернення, створеним у рамках профорієнтаційного проєкту «Відкритий університет. ZNU online: ЗНУ – це фундамент Твого майбутнього!», можна за покликанням:

https://youtu.be/FxWsMcGkaCg

Звертаючись до абітурієнтів, Лариса Миколаївна зазначила, що Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ – це сучасний заклад освіти з розвиненою матеріально-технічною базою й соціальною інфраструктурою. «Не можливо уявити собі надійне і стабільне майбутнє нашої держави, – підкреслює Лариса Тютюник, – без досвідчених фахівців, здатних вирішувати складні технічні задачі та забезпечувати випуск продукції, яка відповідає міжнародним стандартам».

Уже 90 років ЗМФК ЗНУ готує кваліфікованих металургів, прокатників, механіків, і на сьогодні є єдиним коледжем в регіоні, який готує фахівців із залізничного транспорту. Усі випускники гарантовано зможуть працевлаштуватися на підприємствах Запоріжжя й отримувати достойну заробітну плату.

У Запорізькому металургійному фаховому коледжі працюють кваліфіковані викладачі; для навчання використовується сучасна матеріальна база. ЗМФК ЗНУ тісно співпрацює з ПАТ «Запоріжсталь», ПАТ «Дніпроспецсталь», Запорізьким заводом феросплавів, Укрзалізницею тощо.

Лариса Миколаївна звернула увагу вступників на те, що невід’ємною складовою освіти в коледжі є оплачувана практика, що спрямована на закріплення теоретичних знань і вдосконалення набутих компетентностей.

«Найкращою оцінкою діяльності нашого педагогічного колективу, – говорить директор коледжу, – є подальше працевлаштування та кар’єрне зростання випускників. Більшість із них продовжують своє навчання в закладах вищої освіти. Наші випускники стали керівниками підприємств, науковими працівниками, заслуженими металургами та працюють не лише в Україні, а й закордоном. Понад 80 випускників коледжу отримали звання Заслужений металург” і “Почесний металург”, велику кількість випускників нагороджено державними відзнаками і орденами. Запорізький металургійний фаховий коледж – це кузня кадрів та крок до вашого успіху!».

Заступник директора з навчальної роботи Юлія Островська у виступі зазначила, що в структурі коледжу 2 відділення: транспортно-електротехнічне та металургійно-механічне. Підготовка студентів здійснюється за напрямками: виробництво сталі і феросплавів; обробка металів тиском; галузеве машинобудування; електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; залізничний транспорт; транспортні технології на залізничному транспорті. Навчання за будь-яким напрямком виключно бюджетне, що є вагомим стимулом для досягнення високих результатів у навчанні.

Розповіла Юлія Олександрівна абітурієнтів і про технічні гуртки та спортивні секції, які діють у Запорізькому металургійному фаховому коледжі. Кожний студент тут може обрати заняття до душі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Демідова у відеозверненні підкреслила, що головною метою колективу ЗМФК ЗНУ є виховання громадянина-патріота своєї батьківщини, готового для подальшої освіти й трудової діяльності. У коледжі систематично проходять благодійні акції, брейн-ринги, концерти, громадянські читання, спортивні змагання, екскурсії та конференції.

Лілія Сергіївна звернула увагу абітурієнтів і на те, що студенти мають можливість отримувати стипендії від ПАТ «Запоріжсталь», а також на студентське самоврядування, що діє в ЗМФК. Випускники коледжу є активними учасниками молодіжних організацій, зокрема, на ПАТ «Запоріжсталь». Має коледж і свій гуртожиток, який розташований на березі річки Дніпро біля І корпусу ЗМФК ЗНУ.

Голова первинної організації профспілки металургів і гірників України, студентка IV курсу ЗМФК ЗНУ Віра Муха, своєю чергою, у звернені до вступників зазначила, що кожен студент коледжу може звернутися до профспілкової організації за грошовою чи моральною підтримкою. «Пліч-о-пліч, співпрацюючи із командою студентського самоврядування наші студенти досягають високих результатів, – підкреслила дівчина, – не тільки у стінах рідного коледжу, а й у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Запрошують наших студентів і на тренінги за підтримки обласного комітету. Минулого року ми посіли призові місця в оглядовому художньому конкурсі «Студентська весна-2019» в м. Дніпро. За підтримки профспілки металургів і гірників України відмінники отримують премії, щорічно студентів нагороджують подорожньою екскурсією в затишні куточки нашої країни» тощо.

Запорізький металургійний фаховий коледж пропонує отримати освіту за спеціальностями та освітніми програмами:

Галузеве машинобудування • Галузеве машинобудування

Металургія • Виробництво сталі і феросплавів

Металургія • Обробка металів тиском

Електроенергетика • Електротехніка та електромеханіка

Залізничний транспорт • Залізничний транспорт

Транспортні технології • Транспортні технології (на залізничному транспорті)

 

Більше про Запорізький металургійний фаховий коледж можна дізнатися на його офіційному сайті:

http://www.zmk.zp.ua

А також – на офіційних сторінках коледжу в соцмережах:

Instagram: https://instagram.com/zmk_znu

Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

 

 

 

Схожі новини