Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Clarivate Analytics запрошує науковців ЗНУ на літню серію вебінарів 2020 року

Clarivate Analytics запрошує науковців ЗНУ на літню серію вебінарів 2020 року

Clarivate Analytics запрошує науковців ЗНУ на літню серію вебінарів 2020 року
03.07.2020 10:39 Все Головні новини

Запорізькому національному університету продовжено передплату доступу до міжнародних наукометричних баз даних Scopus (до 28 лютого 2021 р.) та Web of Science (до 31 травня 2021 р.) за кошти бюджету МОН України.

Організатори освітніх програм компанії Clarivate запрошують на шість вебінарів українською. За кожний вебінар можна отримати сертифікат учасника, якщо завчасно зареєструватися (знайдіть і натисніть на слово Register), вчасно підключитися, прослухати не менше 90 % часу.

6 липня, понеділок, 14:15-15:15

Тема: Публікації в міжнародних виданнях

Резюме: Що дає науковцю публікація в міжнародному виданні? Як обрати видання для публікації? Як швидко статтю прорецензують і надрукують? Структура статті, правила оформлення. Перевірка індексації видання у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання

Реєстрація: https://bit.ly/2YGAx4j

7 липня, вівторок, 14:15-15:15

Тема: Пошук і аналіз літератури у Web of Science Core Collection

Резюме: Що дає науковцю робота з платформою Web of Science? Як знайти найцитованіші роботи за вашою темою, визначити найвпливовіші установи, видання, авторів, фонди, що фінансували ці дослідження, зберегти історії пошуку та налаштування повідомлень про появу нових документів або цитувань. Відповіді на запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/2BeDccG

8 липня, середа, 11:00-13:00

Загальна тема: Академічна доброчесність – запорука успішного розвитку науки і держави.

Реєстрація: https://bit.ly/2NHTHjQ

Тема 1: Наукова етика та академічна свобода: виклики часу та ризики ціннісної трансформації

Доповідач: Тетяна Ярошенко, к.і.н, доц., віце-президент з наукової роботи та інформатизації Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Резюме: Про ризики втрати цінностних етичних орієнтирів університетської науки та освіти в сучасних умовах. "Каргокульт" символьно-наукометричних оцінок роботи науковців, мотивації до роботи, комерціалізації університетів тощо. Досвід НаУКМА у запровадженні міжнародних стандартів та етичних принципів.

Тема 2: Академічна доброчесність в університеті: нормативно правове регулювання, технологічні рішення, популяризація

Доповідач: Юлія Главчева, заступник директора науково-технічної бібліотеки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»

Резюме: Імплементація принципів академічної доброчесності (АД) в освітній та науковий процес є актуальним завданням: нормативно правове регулювання, запровадження в дію технологічних рішень, використання академічних інформаційних компетентностей та популяризація принципів АД.

Тема 3: Академічна етика vs наукометрія

Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., інформаційно-аналітичні ресурси та навчання, Clarivate

Резюме: Стандартні запитання: як прискорити публікацію, скільки авторів може бути у статті, які джерела вказати в переліку літератури, наскільки детально описувати експеримент, які методи статистики використати, чи можна подати одночасно в кілька видань, чому необхідно вказувати грантову підтримку, що таке конфлікт інтересів, як обрати видання для публікації. Про основні принципи, міжнародні норми та наслідки їхнього недотримання на вебінарі.

8 липня, середа, 15:15-16:15

Тема: Оновлений Journal Citation Reports

Резюме: Щороку у червні виходить оновлений Journal Citation Reports. На вебінарі згадаємо про імпакт-фактор як і для яких видань розраховується, чому не розраховується для AHCI та ESCI. Не оминемо квартиль, індекс оперативності, 5 річний імпакт фактор, Eigenfactor і інші показники доступні в Journal Citation Reports. Скільки видань з економіки, педагогіки, права та ін. мають імпакт фактор? Відповіді на запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/31rHLLl

9 липня, четвер, 15:15-16:15

Тема: Демонстрація, аналіз і оцінка наукового доробку науковця

Резюме: Як знайти та проаналізувати роботи науковця, що проіндексовані у Web of Science Core Collection? Що можемо знайти окрім індекса Гірша? Що впливає на цитованість робіт, як можна збільшити шанси бути процитованими, Publons|ResearcherID, ORCID, Researchgate, Google Scholar. Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування. Відповіді на запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/2CTwclR

10 липня, п’ятниця, 14:15-15:15

Тема: Аналітичний інструмент InCites для установи та науковця

Резюме: Знайомство з інтерфейсом InCites, даними доступними для аналізу, готовими звітами та формування статистики за визначеними критеріями. Як наша установа виглядає на світовому рівні, які теми більш успішні? Чому важливо для установи мати профіль у Web of Science і як його створити та оновити? Відповіді на запитання.

Реєстрація: https://bit.ly/2VwxMQW

Із питань доступу до міжнародних наукометричних баз даних і вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека