Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, співробітник «Edisson Space Coworking», автор багатьох проєктів Микита Щербина

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, співробітник «Edisson Space Coworking», автор багатьох проєктів Микита Щербина

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, співробітник «Edisson Space Coworking», автор багатьох проєктів Микита Щербина
06.07.2020 13:34 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються й представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускника факультету менеджменту, співробітника «Edisson Space Coworking», автора багатьох проєктів Микити Щербини. Під час розмови з ним йшлося про роки його навчання у виші, про досягнення під час побудови кар’єри та про плани на майбутнє.

- Розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ?

- Чому обрав саме ЗНУ? У мене, на той час, багато друзів навчалося саме в цьому університеті. Факультет менеджменту обрав, напевно, через викладачів, які там працюють. До того ж, не хотів їхати навчатись до іншого міста, а сам університет мені завжди подобався.

- Які спогади щодо студентських років є для Вас найціннішими та які отримані у виші знання стали найкориснішими у дорослому житті й у роботі?

- Зараз я працюю над реалізацією проєктів, займаюсь бізнесом. Тому знання та навички, отриманні під час навчання, я реалізую в повній мірі. Більшість навиків я отримав завдяки комунікації, адже був 4 роки студголовою факультету. Це мені дуже допомогло! Найяскравіші спогади в мене, напевно, від студентських вечірок, від творчого конкурсу «Студвесна», від КВК. Та й деякі викладачі залишили приємні спогади про свої лекції.

- Яких викладачів Ви найчастіше згадує зараз, чи спілкуєтесь із ними зараз, після завершення навчання?

- Напевно, найчастіше згадую Андрія Олеговича Куругозова – заступника декана з виховної роботи. Із ним ми й досі спілкуємось. А ще – Ірину Григорівну Шавкун, декана факультету менеджменту. На жаль ми з нею майже не бачимось, але я завжди згадую її з теплотою.

- Чи Ви зустрічаєтеся з колишніми одногрупниками, чи цікаво було дізнатися, чим саме вони займаються зараз?

- На жаль, бачимось не з усіма ними, але продовжуємо спілкуватися.

- Чи змінили б Ви щось у Вашому житті, якби знову стали студентом?

- Напевно, ні. Нічого б не змінив, тому що було дуже класно.

- Чим Ви сьогодні займаєтесь, у якій галузі працюєте, як саме обрали цю професію?

- Я – приватний підприємець. Зараз займаюсь декількома проєктами: «VmesteTrip» (подорожі, організація турів із сноубордингу або до Закарпаття), «Покатухи на каяках», «Staya» (організація корпоративів, бізнес-ігор). Зараз займаюсь створенням креативного агентства. Про нього я поки нічого казати не буду. Цей проєкт тільки на старті.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

- Напевно, це буде переїзд до Києва, або до іншої країни. А ще в планах – розвиток бізнесу, своїх проєктів та самого себе.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

- Любіть навчання! Або хоча б добре до нього ставтеся. Адже це – круто! Хоча не всі дисципліни можуть зацікавити. Не завжди все йде так, як хочеться. А іноді буває дуже складно.

А ще, раджу бути відкритим і чесним з самим собою. Насолоджуватись кожною хвилиною студентського життя. Тому що воно, як на мене, формує нас як особистість. Саме в ці роки ми стаємо справжніми професіоналами улюбленої справи.

- Дякуємо за цікаву розмову й бажаємо подальших успіхів у реалізації Ваших проєктів!

 

Спілкувалася Єлизавета Бабич

 

Схожі новини