Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, PR-менеджерка Запорізької обласної клінічної лікарні, волонтерка Ольга Кошкалда

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, PR-менеджерка Запорізької обласної клінічної лікарні, волонтерка Ольга Кошкалда

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, PR-менеджерка Запорізької обласної клінічної лікарні, волонтерка Ольга Кошкалда
07.07.2020 11:20 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University), за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, триває втілення проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». До його реалізації активно долучаються й представники різних факультетів вишу. Черговий матеріал цієї рубрики присвячений розповіді про досвід професійного становлення й успіху випускниці факультету журналістики – медіафахівчині, PR-менеджерки Запорізької обласної клінічної лікарні, волонтерки Ольги Кошкалди.

Журналістика як професія дає можливість спілкуватись, зустрічатися з цікавими людьми, знаходити нові знайомства, подорожувати. Журналістам при цьому потрібно бути талановитими, активними та сміливими. Тільки тоді можна досягнути успіху та стати професіоналом. Ольга Кошкалда – саме така.

- Ольго, вітаю. Дуже вдячний, що Ви погодилися дати відповідь на кілька запитань, пов’язаних із навчанням у Запорізькому національному університеті. Розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ?

- Вибір майбутньої спеціальності був досить спонтанним: вчитель російської мови та літератури зауважила, що я маю талант до написання творів. У 17 років здавалось, що це – цікава й навіть трохи авантюрна професія. Зрештою, так воно і є. Не можу сказати, що я сумуватиму за навчанням в університеті, воно було досить рутинним, бо мій комплекс відмінниці не дав на 100% насолодитись веселим студентським життям, але мій світогляд, національна ідентичність сформувались саме в стінах ЗНУ. До того ж, ЗВО ще в далеких 2004-2006 роках дав мені можливість навчатись у літній школі Університету ім. Марії Кюрі-Складовської, що в Любліні. Це був надзвичайний досвід.

- Які отримані у виші знання стали найкориснішими у дорослому житті й у роботі?

- Вміння аналізувати великий об'єм інформації, вміння «стукати в зачинені двері», а ще, в університеті я почала дуже багато читати.

- Яких викладачів Ви найчастіше згадуєте, чи спілкуєтесь із ними зараз, після завершення навчання?

- Найчастіше згадую Віктора Володимировича Костюка. Я навіть народила сина в його день народження. Чомусь страшенно його боялась, згадую переддень екзамену зі «Вступу до журналістики» як щось страшне, я просто читала підручник і не розуміла нічого. Уже на екзамені Віктор Володимирович так спокійно сказав мені: "Ти все знаєш". Як зараз пам’ятаю його блакитні очі. І все якось в голові стало ясно, неначе пазл зійшовся. Той іспит я склала на «відмінно».

- Що надихає Вас під час роботи та якими здобутками пишаєтесь?

- Надихає можливість спілкуватися з людьми. Журналістика подарувала багато друзів. Професія допомагає допомагати, якщо можна так сказати. Мої публікації допомагали людям збирати кошти на лікування, знайти батьків малятку, від якого в пологовому будинку відмовилась мати. Дуже багато всякого було. Свого часу, в 2015 році, через роботу побувала в зоні АТО. Я нагороджена медаллю Президента України «За гуманітарну участь у проведенні антитерористичної операції». Це – найцінніша для мене нагорода. У журналістиці я вже без 2-х місяців 13 років, бо працювати в газеті «Панорама» почала ще після 4 курсу. Зараз я працюю PR-менеджером у Запорізькій обласній клінічній лікарні.

- У чому полягає Ваша робота в лікарні?

- Це – співпраця з представниками ЗМІ, наповнення новинами та корисною інформацією сайту лікарні, сторінок в соціальних мережах, організація заходів для ЗМІ тощо.

- Це – дуже вагомий досвід. Вам є чим пишатися в професійному плані.

- Але я ще й проста людина, насправді. Та невиправний оптиміст.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету журналістики?

- Кайфувати від того, що робиш,бо якщо не отримуєш задоволення, спробуй щось інше, щось нове, поки є час. Студентство просто поки що не розуміє, що весь світ відкритий перед ними. Час летить стрімко, не бійтесь нічого!

- Дякую Вам за відповіді на запитання й бажаю успіхів в особистому й професійному житті!

 

Спілкувався Олег Шевцов

 

Схожі новини