Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020

Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020

Випускник ЗНУ Сергій Попов – серед переможців  однозіркового туру чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020
10.07.2020 14:08 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ЗНУ (ZNU Zaporizhzhia National University) спорт перемога пляжний волейбол

Нещодавно у Харкові відбувся черговий однозірковий тур чемпіонату України з пляжного волейболу сезону 2020. У змаганнях чоловіків двом запорізьким парам вдалося дістатися півфіналу. А Запорізькі спортсмени з пляжного волейболу, серед яких випускник ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Сергій Попов у парі з Миколою Бабічем вибороли золото чемпіонату України.

Досвідчені спортсмени Сергій Попов та Микола Бабіч прогнозовано вийшли у фінал, здолавши пару Ігора Венгеровського та Дениса Бурму  з рахунком 2:0 (21:9, 21:16). У фіналі запорізький дует Попов і Бабіч у двох сетах переміг спортсменів Тюріна та Канаєва з рахунком 2:0 (21-15, 21-13).

Третє місце  дісталося Ємельянчику та Касаю, які у матчі за третє місце здолали Ігора Венгеровського та Дениса Бурму з рахунком 2:0 (21-13, 21-14).

 

Схожі новини