Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До уваги вступників: у ЗНУ триває реєстрація на участь у творчих конкурсах

До уваги вступників: у ЗНУ триває реєстрація на участь у творчих конкурсах

До уваги вступників: у ЗНУ триває реєстрація на участь у творчих конкурсах
30.07.2020 15:40 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University приймальна комісія вступ-2020 творчі конкурси вступна кампанія

Колектив Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадує вступникам, що на сайті Приймальної комісії вишу триває реєстрацію для проходження творчого конкурсу. Відповідно до абзацу 6, пункту 1, розділу V Умов прийому для здобуття вищої освіти в 2020, для вступу на спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Фізичне виховання; Спорт; Фітнес та рекреація), 022 Дизайн (Графічний дизайн), 026 Сценічне мистецтво (Театральне мистецтво), 191 Архітектура та містобудування на місця державного (регіонального) замовлення на денну та заочну форму навчання за освітнім ступенем бакалавра необхідно скласти творчий конкурс у період із 01 серпня по 12 серпня 2020 р. відповідно до розкладу:


У період з 13 по 22 серпня будуть проводитись додаткові сесії творчих конкурсів для вступників, які вступають ВИКЛЮЧНО на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, відповідно до розкладу:

 

Для участі в творчому конкурсі обов'язково з собою потрібно мати:

  • оригінал та копію документа, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка);
  • кольорову фотокартку розміром 3х4;
  • документ про повну загальну середню освіту або довідку закладу освіти про його завершення до 10 липня;
  • медичну довідку за формою 086-о (для осіб, які вступають за освітніми програмами «Спорт», «Фізичне виховання» та «Фітнес та рекреація»).

Із цими документами необхідно з'явитися за 1 годину до початку творчого конкурсу в кабінет 115 навчального корпусу № 2 (до приймальної комісії), для отримання екзаменаційного аркуша. Без екзаменаційного аркуша вступник до складання творчого конкурсу не допускається.

Реєстрація на творчі конкурси триває до 11 серпня за покликанням:

https://signup.znu.edu.ua/index.php?r=kurs%2Fdetails&id=34

З усіх питань, пов’язаних зі вступною кампанією, звертайтеся до приймальної комісії ЗНУ за тел.: (061) 228-75-38 та (061) 289-12-68.

 

 

 

 

 

Схожі новини