Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на освітню програму «Публічне управління та адміністрування»

У ЗНУ триває набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на освітню програму «Публічне управління та адміністрування»

У ЗНУ триває набір до магістратури за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» на освітню програму «Публічне управління та адміністрування»
15.07.2020 10:02 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології вступна кампанія вступ-2020 магістратура

Фахову підготовку в магістратурі за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (колишня спеціальність «Державна служба») розпочато на факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) у 2008 році у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби (Головним управлінням державної служби України).

Традиційно вступна кампанія в магістратуру проводиться згідно з нормами чинного законодавства, зокрема з Порядком прийому на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 789.

Ліцензований обсяг прийому в магістратуру – 10 осіб очної форми навчання (контракт) та 50 осіб заочної (контракт і бюджет). Вартість контракту на денному відділенні – 11833 грн за один семестр, на заочному – 4400 грн за семестр. На заочній формі заплановано отримати бюджетне фінансування. Строк навчання на денному та заочному відділеннях – 3 семестри (16 місяців).

На навчання за заочною формою за державним замовленням приймаються державні службовці (посади яких належать до 6 – 9 групи оплати праці) та посадові особи місцевого самоврядування (посади яких віднесені до п’ятої – сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування), які здобули ступінь вищої освіти магістра (спеціаліста)/бакалавра, працюють в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування, мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менш як один рік на момент подання документів до приймальної комісії.

До заяви про вступ вступники додають:

-       4 кольорові фотокартки розміром 3 x 4 см;

-       копію диплома про вищу освіту (магістра, спеціаліста, бакалавра з будь-якого напряму та спеціальності), а також додатка до нього;

-       копію трудової книжки;

-       копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код);

-       копію паспорта громадянина України;

-       копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Прийом заяв і документів для вступників – з 13 липня до 25 липня 2020 року.

Конкурсний відбір осіб на навчання здійснюватиметься у липні за результатами вступних випробувань: «Іноземна мова» (27 липня), «Основи держави і права» (28 липня), «Основи економіки» (29 липня) та співбесіда з питань, які стосуються державного управління (30 липня). Із програмами фахових вступних випробувань можна ознайомитися на сторінці Приймальної комісії ЗНУ: https://pk.znu.edu.ua/specialistmagistr/5-programi-faxovix-ispitiv-magistr/

Прийом документів проводиться за адресом: м. Запоріжжя, вул. Жуковського 66-Б (II корпус ЗНУ), каб. 126.

Більше актуальної інформації можна дізнатися за телефонами:

(061) 289-12-33; 066-180-09-37 – прийом документів в магістратуру за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»;

(050) 057-34-71 – відбіркова комісія на магістратуру ЗНУ;

(061) 289-41-04 – деканат факультету соціології та управління ЗНУ;

(061) 228-75-73; 050-010-55-34 – випускова кафедра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

 

Факультет соціології та управління ЗНУ

 

 

Схожі новини