Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПФК ЗНУ розпочалися вступні випробування

В ЕПФК ЗНУ розпочалися вступні випробування

В ЕПФК ЗНУ розпочалися вступні випробування
15.07.2020 14:08 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж вступ творчий конкурс вступні випробування відбіркова комісія творчий конкурс із фізичної підготовки

В Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з 14 по 21 липня тривають вступні випробування для тих, хто вступає на основі базової загальної середньої освіти. Вчора, 14 липня, відбулися перші творчі конкурси та вступні іспити. Цього дня участь у творчому конкурсі з фізичної підготовки взяли близько 50 осіб, хто вступає на спеціальність «Фізична культура і спорт». Також складали іспит з української мови (диктант) 110 випускників 9 класів, хто прагне навчаться за спеціальностями «Право», «Журналістика», «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка». А ще географію письмово склали 72 особи, хто вступає на «Туризм».

Відповідальний секретар відбіркової комісії коледжу Марина Ситніцька розповіла про перебіг першого дня вступних випробувань в ЕПФК. Серед абітурієнтів цього дня були й такі, хто подав заяви одразу на кілька спеціальностей і, отже, брав участь одразу у кількох заходах.

Творчий конкурс з фізичної підготовки проводили висококваліфіковані викладачі ЗНУ. Екзаменаційну комісію очолив цього разу доцент кафедри фізичної культури і спорту Валентин Пономарьов, йому допомагали: старший викладач кафедри фізичного виховання Сергій Жестков і керівник фізичного виховання ЕПФК Олена Есаулова.

Хлопці та дівчата, які прагнуть навчатися на спеціальності «Фізична культура і спорт», мали виконати встановлені нормативи у двох розділах: це – легкоатлетичні та гімнастичні вправи. Тому залік проходив спочатку на стадіоні «Локомотив», де учасники творчого конкурсу демонстрували свої сили у забігу на 60 м (особи віком до 16 років) або на 100 м (старші 16 років). Іншу частину завдань вони виконували у гімнастичному залі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ. Для хлопців було передбачено підтягування на турніку з вихідного положення. А от дівчата виконували вправу підіймання ніг до прямого кута за 30 секунд з положення, висячи на гімнастичній стінці. Обидві категорії вступників також вправлялися у стрибках у довжину з місця, відповідно кожен за своїми нормативами.

Результати конкурсу були зафіксовані представниками конкурсної комісії та передані до відбіркової комісії ЕПФК ЗНУ.

Сьогодні, 15 липня, також пишуть диктант з української мови ще 150 вступників на усі інші пропоновані ЕПФК спеціальності. За розкладом консультацій і наступних вступних випробувань слідкуйте на сторінці коледжу у розділі «Вступнику»: http://epkznu.com/ .

Окрім іншого, вже сьогодні до 12.00 були опубліковані результати вступних випробувань за попередній день – на сайті ЕПФК та на стенді біля входу до відбіркової комісії (навчальний корпус № 2). Кожного наступного дня також будуть оприлюднюватися результати за попередній день вступних випробувань, що відбуваються за графіком: http://epkznu.com/wp-content/uploads//2020/07/exam.pdf

Оприлюднення рейтингових списків вступників на 1 курс (на базі 9 класів) та рекомендованих до зарахування в ЕПФК відбудеться 23 липня не пізніше 12.00. Їх можна буде побачити на дошці оголошень біля навчального корпусу № 2 та на сайті коледжу, а також вони будуть відображені на загальноукраїнському електронному ресурсі https://osvita.ua . Терміни виконання вимог до зарахування (подання оригіналів документів): за державним замовленням – не пізніше 12.00 години 27 липня; за кошти фізичних або юридичних осіб – до 17.00 години 30 липня.

Більше інформації для абітурієнтів щодо вступних випробувань та зарахування на ту чи іншу спеціальність можна знайти на офіційній сторінці ЕПФК або звернувшись до співробітників відбіркової комісії коледжу за телефонами: (061) 228-75-39, (098)-622-69-75, (095)-622-69-75. Електронна пошта: kolledg@znu.edu.ua . Графік роботи відбіркової комісії: 09:00-17:00 – з понеділка по п’ятницю, 09.00-14.00 – в суботу, без перерви на обід. Адреса: вул. Жуковського, 66-Б, навчальний корпус ЗНУ № 2.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини