Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ завершився прийом заяв від абітурієнтів на базі 9 класів

16.07.2020 10:36 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National Universitу Запорізький металургійний фаховий коледж вступна кампанія вступ-2020

Нещодавно в Запорізькому металургійному фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) завершився прийом заяв та документів від вступників на базі 9 класів. За словами відповідального секретаря відбіркової комісії Оксани Матяшевої, цього року в хлопців та дівчат найбільшою популярністю користувалися такі спеціальності, як «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на яку подали документи 30 вступників, а також «Транспортні технології (на залізничному транспорті), на яку заяви подали 24 абітурієнти». Загалом студентами Запорізького металургійного фахового коледжу виявили бажання стати 119 юнаків і дівчат, які завершили навчання в 9-му класі.

Обравши навчання в ЗМФК ЗНУ, абітурієнти зробили лише перший крок до успіху. Щоб стати студентами майбутнім студентам необхідно ще й подолати вступні іспити, які почалися 15 липня, і триватимуть по 20 липня. Перша група абітурієнтів вже склала іспит з української мови, а друга складатиме 16 та 17 липня. Вступний іспит з математики відбудеться у період з 18 по 20 липня.

Підготуватися до вступних випробувань на базі 9 класів абітурієнтам допоможе програма фахових іспитів, з якою можна ознайомитися на сторінці: http://zmk.zp.ua/progrvstup9.html

А дізнатися чи стали сьогоднішні абітурієнти студентами Запорізького металургійного фахового коледжу вони зможуть 23 липня.

Абітурієнти, що завершили навчання в 9-му класі, вже зробили свій вибір, а незабаром і вступники на базі 11-х класів, а також ті, хто отримали дипломи кваліфікованих робочих, теж оберуть для себе навчальний заклад. А щоб стати студентами необхідно своєчасно подати документи.

Нагадуємо, що абітурієнти, які вступають на базі професійно-технічних училищ мають подати заяви та документи з 13 серпня по 2 вересня. Вступники на базі 11-х класів, що склали ЗНО з 13 серпня по 01 вересня. А абітурієнти на базі 11-х класів, які вступають на підставі екзаменів, складених у коледжі, – із 13 по 22 серпня.

Запорізький металургійний фаховий коледж пропонує абітурієнтам-2020 отримати освіту за такими спеціальностями, як «Галузеве машинобудування», «Металургія» («Виробництво сталі і феросплавів»), «Металургія» («Обробка металів тиском»), «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Залізничний транспорт», «Транспортні технології (на залізничному транспорті)». Більш детальну інформацію про спеціальності можна отримати за покликанням: http://zmk.zp.ua/spetsilnosti.html

Отримана освіта в Запорізькому металургійному фаховому коледжі – це не лише гарантоване працевлаштування, а й можливість, вступивши відразу на 2 чи 3 курси, отримати ступень бакалавра, а потім і магістра в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету.

Зверніть увагу, що незважаючи на те, що вступ на базі 9-х класів завершено, а подання документів на базі 11-х класів та професійно-технічних училищ розпочнеться лише 13 серпня, відбіркова комісія та її відповідальний секретар Оксана Борисівна Матяшева, продовжують працювати для вас з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.30. За адресою: м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71. Телефони: 770-80-81, 770-80-82, 770-80-83, 050-851-82-22.

Інженерний навчально-науковий інститут