Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності запрошують на навчання в магістратурі за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи»

Представники кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності запрошують на навчання в магістратурі за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи»

Представники кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності запрошують на навчання в магістратурі за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи»
30.07.2020 10:08 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології освітня програма «Педагогіка вищої школи» вступна кампанія вступ до магістратури

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прагнуть допомогти абітурієнтам успішно подолати всі етапи цьогорічної вступної кампанії та стати студентом омріяної спеціальності. Тому представники факультету запрошують випускників освітніх рівні бакалавр та магістр Запорізького національного університету на навчання в магістратурі за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки», освітньо-професійна програма «Педагогіка вищої школи». Здобувати освіту за цією освітньою програмою можуть випускники всіх спеціальностей.

Вступ здійснюється без складання ЗНО на основі вступних випробувань. Вступники складають іспит з іноземної мови та фахове вступне випробування. Професійна підготовка за освітньою програмою «Педагогіка вищої школи» дає можливість набути необхідних практичних навичок для кар’єри в галузі освіти. Унікальність освітньої програми полягає в тому, що її зміст дає можливість сформувати у здобувачів професійні компетентності шляхом участі у наукових дослідженнях та передбачає поглиблену практичну підготовку.

Випускники мають право працювати в органах управління освітою, закладах фахової передвищої та вищої освіти, організаціях та підприємствах, діяльність яких пов’язана з професійною підготовкою педагогічних та управлінських кадрів. Випускники можуть обіймати посади викладача, асистента, завідувача навчальною лабораторією, методиста першої та вищої категорії, наукового співробітника, інспектора навчальних закладів.

Дізнатись більше про освітню програму «Педагогіка вищої школи» можна, звернувшись на кафедру педагогіки та психології освітньої діяльності: вул. Гоголя, 118 (навчальний корпус № 8), ауд. 221, тел.: (061) 228-75-92.

Повну інформацію про освітню програму можна знайти за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/5172/12409

 

Схожі новини