Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили наказ про продовження дії адаптивного карантину

У ЗНУ оприлюднили наказ про продовження дії адаптивного карантину

У ЗНУ оприлюднили наказ про продовження дії адаптивного карантину
31.07.2020 10:00 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наказ ректора продовження адаптивного карантину

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили наказ т.в.о. ректора Олександра Бондаря № 324 від 24.07.2020 «Про продовження дії адаптивного карантину з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19».

У цьому документі, зокрема, йдеться про те, що:

Відповідно до ст. 29 Закону України «Про захист населення України від інфекційних хвороб» та на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» і Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»,

із метою запобігання поширення поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, із урахуванням епідеміологічної ситуації з 01.08.2020 до 31.08.2020 у Запорізькому національному університеті та в його відокремлених структурних підрозділах продовжиться дія адаптивного карантину, встановленого постановою Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Воронкову В.В., помічнику ректора, Даниленку С.Ю,, начальнику відділу охорони, комендантам гуртожитків наказується забезпечити дотримання обов’язкового використання засобів індивідуального захисту та засобів безконтактного вимірювання температури в гуртожитках і в корпусах університету.

Декани факультетів, директори коледжів, керівники структурних підрозділів на період продовження адаптивного карантину повинні здійснювати контроль за дотримуванням працівниками санітарно-гігієнічних норм, не допускати до роботи працівників із симптомами вірусного захворювання, здійснювати контроль за дотримуванням працівниками режиму роботи.

Васильчук Г.М., проректор з наукової роботи, Янько Ю.Ю., директор центру культури, Протас М.І., директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ, мають обмежити проведення культурно-масових заходів, включаючи студентські, загальноуніверситетські та спортивні, з кількістю учасників більше ніж 10 осіб.

Мхітарян А.М., директор студентського містечка, має продовжити дезінфекційні роботи (проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів в місцях загального користування, в гуртожитках).

pro__prodovzhennya_d__yi_adaptivnogo_karantinu_z_metoyu_zapob__gannya__poshirennya_gostroyi_resp__ratornoyi__khvorobi.pdf

 

 

 

 

Схожі новини