Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує абітурієнтів отримати ступінь «бакалавр» за новою освітньою програмою «Міські інженерні мережі»

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує абітурієнтів отримати ступінь «бакалавр» за новою освітньою програмою «Міські інженерні мережі»

Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ запрошує абітурієнтів отримати ступінь «бакалавр» за новою освітньою програмою «Міські інженерні мережі»
31.07.2020 14:39 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра міського будівництва та господарства освітня програма «Міські інженерні мережі» вступна кампанія-2020

Інженерний благоустрій міської території нерозривно пов'язаний із зовнішнім природним середовищем. Тож, захист природи і раціональне використання її ресурсів є головним завданням сучасного містобудування. Створення комфортних умов для людини багато в чому залежить від надійності магістральних й міських інженерних мереж, у першу чергу, від якісної роботи джерел водо-, газо-, тепло- і електропостачання, та очисних споруд водовідвідних мереж міст і населених пунктів.

Інженерні мережі – основний елемент інженерного благоустрою міських територій. Якщо ви хочете навчитися комплексно вирішувати соціально-економічні, санітарно-гігієнічні, екологічні, будівельні, транспортні й архітектурно-художні завдання, тоді кафедра міського будівництва та господарства інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National Universitу) чекає на вас!

Уже з вересня 2020 року ви зможете розпочати навчання за новою освітньою програмою «Міські інженерні мережі» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» галузі знань 19 «Архітектура та будівництво».

Для вступу запрошуються абітурієнти, які мають загальну чи спеціальну середню освіту, або отримали кваліфікацію молодшого спеціаліста. Навчання здійснюється як за денною, так і за заочною формами. Для студентів денної форми навчання – за рахунок державних коштів або за кошти юридичних чи фізичних осіб. А студенти, які отримуватимуть освіту за заочною формою – виключно на контрактній основі. Цього року обсяг прийому на денну та заочну форми навчання (за звичайним терміном навчання), а також для тих хто навчатиметься за скороченою програмою складає 40 місць (по 10 для кожної категорії вступників).

Щоб вступити до ЗНУ та отримати ступінь бакалавра, закінчивши університет за освітньою програмою «Міські інженерні мережі», абітурієнти мають подати сертифікати ЗНО з української мови та літератури; математики; фізики або іноземної мови (за вибором). А ті, хто навчатимуться за скороченим терміном повинні надати сертифікат з української мови та літератури, а також скласти фахове вступне випробування.

Термін навчання залежить від обраної форми. На денній – 3 роки 10 місяців, а на заочній – 4 роки 10 місяців. Кількість кредитів на цей період складає 240. Наприкінці навчання майбутні бакалаври проходять атестацію у формі кваліфікаційного екзамену зі спеціальності.

За час навчання студенти оволодівають загальними та професійними компетентностями, необхідними для забезпечення водопостачання, водовідведення, теплопостачання, газопостачання, електропостачання, вентиляції житлових та промислових об’єктів в галузі будівництва та цивільної інженерії. Випускники здатні розв’язувати комплексні проблеми і завдання, вирішувати виробничі ситуації, проблеми у сфері професійної діяльності тощо.

Отримавши ступінь бакалавра, випускники мають можливість підвищити свій професійний рівень, навчаючись в магістратурі, а також посісти посади в установах та організаціях будівельної, житлово-комунальної галузей державної та приватної форм власності, на промислових підприємства, відповідних органах управління державного рівня та місцевого самоврядування тощо.

Дізнатися більше про освітню програму «Міські інженерні мережі» ви зможете за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/4743/12498

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини