Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / З 1 серпня у ЗНУ розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників

З 1 серпня у ЗНУ розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників

З 1 серпня у ЗНУ розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників
31.07.2020 15:44 Все Головні новини

Нагадуємо, що 1 серпня, о 10:00 розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Подання заяв та документів на вступ до ЗНУ триватиме з 13 до 22 серпня.

Інструкції та відеороз'яснення щодо створення електронного кабінету розміщені на сайті МОН: https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2020/instrukciyi-shodo-roboti-z-sistemoyu-podannya-zayav-v-elektronnij-formi-reyestraciya-elektronnogo-kabinetu . Також можна безпосередньо звернутися до фахівців приймальної комісії ЗНУ, які допоможуть пройти дану процедуру.

Ті вступники, які вступатимуть на бюджет та мають право складати вступні іспити замість ЗНО чи вступають на спеціальності за творчим конкурсом, повинні вже зараз зареєструватись в приймальній комісії ЗНУ, щоб пройти вступні випробування у термін з 01 до 12 серпня. Докладно про творчі конкурси дивіться тут: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=51687&lang=ukr&news_code=do-uvagi-vstupnikiv--u-znu-triva---re--stratsiya-na-uchast-u-tvorchikh-konkursakh . Зверніть також увагу на розклад творчих конкурсів для вступників на контрактну форму, які триватимуть у період з 13 до 22 серпня: https://sites.znu.edu.ua/znu_news/gallery/2020/07/news-51687-ukr-2020-07-13--15-45-33-rozklad_tvorchikh_konkurs__v_2.jpg .

При цьому кінцевий термін подання заяв для тих абітурієнтів, які вступають на основі співбесід, вступних іспитів або творчих конкурсів, завершується 16 серпня о 18.00. Для осіб, які склали вступні іспити і творчі конкурси до 12 серпня та/або які вступають тільки на основі сертифікатів, цей термін триватиме до 22 серпня до 18.00.

Оприлюднення рейтингового списку вступників за держзамовленням відбудеться 27 серпня не пізніше 12.00, на контрактну форму навчання – 7 вересня до 12.00. Зарахування на бюджет проходитиме до 5 вересня, на контракт – до 14 вересня.  

Детальніше про умови вступу до ЗНУ, етапи вступної кампанії тощо можна дізнатися на сторінці Вступнику за покликанням: https://www.znu.edu.ua/ukr/pk .

Детальну інформацію щодо етапів вступу на 1 курс бакалаврату дивіться на сайті приймальної комісії за покликанням: https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/04-etapi-vstupnoji-kampaniji-bakalavr/ .

Більше інформації для тих, хто вступає на 1 або 2/3 курси ОР «бакалавр» дивіться тут:  https://pk.znu.edu.ua/bakalavrat/ .

Зверніть також увагу: однією з новацій цьогорічної вступної кампанії є можливість подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років. Для цього їм потрібно перед поданням заяв звернутися до фахівців університету із документами, що підтверджують їхні пільги – для внесення їх до «Реєстру осіб із спеціальними умовами».

Також є можливість подання електронних заяв для вступників до магістратури, які вступають на основі ОР «бакалавр» і які складали ЄВІ або ЄФВВ.

У цьому році у ЗНУ продовжує функціонувати освітній центр «Крим-Україна». У межах окремої квоти, визначеної МОН України, участь у конкурсному відборі можуть брати не тільки вступники з АР Крим та м. Севастополь, але й вступники з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, лінії зіткнення (Квота 2).

Для отримання оперативної інформації про перебіг вступної кампанії, отримати допомогу у реєстрації електронних кабінетів та подати заяви на вступ до ЗНУ Ви можете безпосередньо звернувшись до фахівців приймальної комісії за адресою: вул.. Жуковського, буд. 66-Б (навчальний корпус № 2), каб. 115. Отримати відповіді на запитання можна також за телефонами: (061) 228-75-38 та (061) 289-12-68.