Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету журналістики взяли участь у вебсемінарі зі сторітелінгу від Академії української преси

Представники факультету журналістики взяли участь у вебсемінарі зі сторітелінгу від Академії української преси

Представники факультету журналістики взяли участь у вебсемінарі зі сторітелінгу від Академії української преси
03.08.2020 10:12 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики вебінар

Знайти гарну історію – це лише один крок до завоювання аудиторії. Про те, як правильно розбудовувати сторітелінг так, щоб аудиторії стало цікаво й ваша історія ефективно зайшла в соціальні мережі, говорили 20 та 21 липня під час вебсемінару «Сторітелінг для початківців. Як створювати вірусний контент», що проводить Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України (НСЖУ) за підтримки Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus. Серед його учасників були й представники факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Упродовж двох днів роботи спікери та учасники вебсемінару аналізували явище сторітелінгу в сучасному інформаційному просторі, на конкретних прикладах розглядали основні тенденції його функціонування в соціальних мережах, розбирали структурні складники сценарію та самостійно, із застосуванням відповідного інструментарію, створювали історії, обговорюючи домашнє практичне завдання.

Також йшлося під час заходу й про розмаїття контенту в соцмережах, шляхи формування вірусного контенту та стратегії його просування в соціальних мережах. Запропонований вебсемінар став чудовою нагодою для розширення умінь та навичок у журналістській творчості, осмисленні життєвих фактів, роботі з аудиторією, пропонуючи їй цікаві історії, наповнені емоціями, створенні яскравої картинки. Підсумками дводенної роботи стало вручення всім учасникам вебінару е-сертифікатів.  

Учасники заходу подякували організаторам і спікерам вебсемінару, зокрема Валерію Іванову, Президенту Академії української преси, доктору філологічних наук, професору, Андрію Юричку, медіатренеру, журналісту, кандидату наук, викладачеві КНУ імені Тараса Шевченка, Сергію Сєднєву, продюсеру соцмереж, блогеру, за глибокий науково-практичний дискурс і за чудову можливість отримати цікаву інформацію про сучасні тенденції в медійному просторі.

Зважаючи на велику кількість охочих долучитися до обговорення запропонованої теми, Академія української преси організувала серію таких вебсемінарів, які тривають і надалі. 

 

Анна Баранецька

 

 

 

 

Схожі новини