Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, піар-менеджерка, психологиня-атмолог Олена Зелена (Скок)

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, піар-менеджерка, психологиня-атмолог Олена Зелена (Скок)

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, піар-менеджерка, психологиня-атмолог Олена Зелена (Скок)
05.08.2020 10:28 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки та профорієнтації пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в рамках його реалізації пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою факультету журналістики, редакторкою, журналістикою, піар-менеджеркою, психологинею-атмологом Оленою Зеленою (Скок).

- Пані Олено, чому Ви обрала саме факультет журналістики ЗНУ для здобуття вищої освіти, що саме вплинуло на Ваше рішення?

- Частково це була випадковість, принаймні, на той момент для мене це було так. Я мала гарні знання з філологічних наук, то ж вступ на цей факультет був цілком логічним. Проте вже через роки я зрозуміла, що нічого випадкового не буває, і все та всіх, хто траплявся мені в житті завдяки журналістиці, – щаслива закономірність.

- Крім того, що Ви – чудовий редактор/журналіст, Ви також не менш талановитий психолог. Чи доводилось використовувати ці Ваші вміння під час роботи з людьми, як журналіст/редактор?

 - Знання психології – це те, без чого неможливо зараз жити, я переконана в цьому. Буду рада, якщо хоч в деяких школах дітям дають якісь основи психології (не суху науку, а практику). У професійній галузі та взагалі в житті знання психології – дуже важлива ланка, адже всі ми живемо з людьми, вимушені з ними контактувати.... Та найголовніше, ми повинні контактувати із самими собою – аж до найостаннішого подиху. Свої знання психології я використовувала й використовую дуже часто.

- Ви пам'ятає свій перший досвід роботи журналістом/редактором?

- Так, це був матеріал про керівника відділу культури одного із палаців культури Запоріжжя. Напередодні мені розповіли, що мій інтерв'юйований – дуже сувора людина. Як результат – я дуже хвилювалася, навіть не спала цілу ніч.

- Якою своєю роботою Ви пишаєтеся найбільше?

- Не буду нічого виділяти, а тим більше, пишатися. Кожен крок – чудовий, потрібний. Із кожним кроком я росла, удосконалювалася. Тому дуже вдячна всім своїм роботам, колективам та всім, хто допомагав у всі часи.

- Як би у Вас була машина часу, Ви би хотіли щось змінити в минулому?

- Поспілкувалася б більше з родичами, яких уже немає з нами.

- Ви – різностороння людина, чи плануєте відкривати в собі ще щось нове?

 - Безперечно. Я обожнюю відкривати нове у собі та оточенні. Якщо людина змінюється, для мене це – індикатор росту. Я поважаю тих, хто не стоїть на місці, яким би складним (чи інколи неможливим) не був шлях попереду.

- Які у Вас плани на майбутнє? Які саме цілі зараз з'являються перед Вами?

- Учитися, створювати нові проєкти, пробувати себе в новому.

- Олено, Ви обіймали високі посади. Як Ви досягли таких висот і що б порадили студентам і випускникам ЗНУ задля досягнення цілей?

- Для мене мої досягнення – цілком органічні речі. Це не те, що я витискала з себе, страждаючи чи роблячи те, чим я не є насправді. Мабуть, це – один з основних секретів успіху. Будьте собою, живіть і дійте від серця, займайтеся улюбленою справою, думайте про те, що саме даєте іншим.

- Дякуємо Вам за цікаві відповіді на запитання й бажаємо подальших успіхів!

 

 

 

Схожі новини