Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Наталія Булана

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Наталія Булана

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Наталія Булана
10.08.2020 14:19 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Пропонуємо вашій увазі розповідь про досвід професійного становлення та студентські роки вихованки факультет фізичного виховання, здоров’я та туризм за спеціальністю «Туризм», а на сьогодні – адміністраторки ресторану «Веранда» в Запоріжжі Наталії Буланої.

- Пані Наталію, розкажіть, будь ласка, про себе: в якій галузі Ви сьогодні працюєте, чим займаєтеся?

- Я живу зараз у своєму рідному місті Запоріжжя і дуже цьому рада. Працюю я у ресторані « Веранда» адміністратором.

- Який досвід Вам допоміг самореалізуватись у професії?

- У ресторанному бізнесі я далеко не новачок. Я починала свою кар'єру в ресторанній галузі ще в 2010 році, коли про якісний сервіс в нашій країні чули не багато. Дякувати Запорізькому національному університету, освітньо-професійній підготовці студентів, я отримала певний рівень знань, який допоміг мені у подальшому житті! Починала я свою діяльність, проходячи практику від університету в Туреччині. Перші два літні сезони я працювала офіціантом у барі готелю Starlight Convention Center Thalasso & Spa, а потім, завдяки старанній роботі, набутому досвіду і своїй амбітності, я змогла досягти бажаних результатів і працювала у відділі по роботі з туристами Guest Relation адміністратором у тому самому готелі. У 2013-2017 рр. я працювала в ресторані «Веранда» офіціантом, а згодом – рік барменом, із 2018 року стала адміністратором.

- Перерахуйте, будь ласка, три головні якості, необхідні для Вашої професії?

- Комунікабельність, працьовитість, висока відповідальність, а ще – моральна і психологічна стійкість.

- Чому Ви свого часу обрали для навчання саме цей факультет і цей заклад вищої освіти?

- Після закінчення школи переді мною постав важливий вибір майбутньої спеціальності та вишу, в якому б я хотіла її здобути. Про ЗНУ я дізналася від своїх друзів, які навчалися в ньому. Неодноразово приїздила до них в університет. Тому з вибором університету питань не було.

Чому саме на цю спеціальність? Тому що туризм є однією з найважливіших галузей світового господарства. Випускники кафедри туризму та готельно- ресторанної справи можуть працювати в туроператорському та турагентському секторі, маркетингових і консалтингових підприємствах туристичного профілю, ресторанах, барах, готелях, а також – створювати свої туристичні фірми та відкривати свої ресторани. Навчалася я на факультеті фізичного виховання денної форми здобуття освіти з 2009 року за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр та за освітньою програмою «Туризм», із 2013 по 2015 роки навчалась за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за освітньою програмою «Туризмознавство».

- Які Ваші професійні пріоритети? І яким Ви бачите своє подальше майбутнє?

- Я, дійсно, люблю свою роботу, але ніколи не перестаю вчитися улюбленій справі. Моє професійне майбутнє – тільки у цій галузі. І, звичайно, у майбутньому я мрію відкрити свій особливий у всьому ресторан.

- Які знання і досвід стали для Вас найціннішими?

- Освіта дає знання, а знання – це, дійсно, сила! Легше скористатися й маніпулювати неосвіченими людьми. Набагато важче це зробити з освіченими, які знають і можуть захистити свої права. Досвід, отриманий під час роботи офіціанткою, став для мене найціннішим.

- Чи змінили б Ви щось у Вашому житті, якби знову стали студенткою?

- Нічого б не змінювала, бо під час навчання я отримала високий рівень знань, який я застосовую на практиці! Із задоволенням згадую роки, коли я була студенткою. Це були найкращі та найяскравіші роки мого життя!

- Яких викладачів Ви найчастіше згадуєте зараз, чи продовжуєте спілкуватися із ними вже після завершення навчання?

- Дуже люблю всіх викладачів нашої кафедри! За роки навчання вони стали мені як сім'я! Багато чому мене навчили! Після завершення навчання пройшло 5 років, а я і досі з радістю заходжу на кафедру й спілкуюся з викладачами!

- Чи підтримуєте наразі зв'язок зі своїми одногрупниками? Або, можливо, серед Ваших колег є одногрупники?

- Звичайно, підтримую зв'язок зі своїми одногрупниками. Багато з них стали мені друзями. Також серед них є колеги.

- Що саме справило на Вас найбільше враження під час навчання в ЗНУ?

- Навчання було часом незабутніх подорожей та яскравих вражень: туристичні походи, тиждень англійської мови на о. Хортиця, практика в Туреччині, туристичні виставки, ярмарки!

- Чи багато нереалізованих мрій і бажань, і з чим вони пов’язані?

- Звичайно, є нереалізовані мрії та бажання, але на все потрібен час! І я впевнена, що все задумане мною здійсниться.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема  факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ?

- Кожен з нас, вступивши на бажану спеціальність, має свою мрію. Можливо, стати директором ресторану чи управляючим готелю, або відкрити свій власний ресторан, чи мати готельний бізнес. Тож я бажаю всім випускникам цілеспрямовано йти наміченим шляхом, не втрачати ентузіазму та обов’язково досягти своєї мети.

 

Схожі новини