Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «За результатами першого дня подання заяв для вступу на бакалаврат ЗНУ посів 7 місце серед вишів країни»

13.08.2020 15:19 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія-2020 звернення ректора

Шановні запорожці! Шановні колеги, студенти та абітурієнти! Звертаю вашу увагу на те, що, за результатами першого дня подання заяв для вступу на бакалаврат Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) посів 7 місце серед всіх університетів країни – 1091 заява.

Такий результат ще раз підтверджує авторитетність і популярність нашого університету серед молоді. Але це тільки перший день. Нам необхідно докласти максимум зусиль упродовж усієї вступної кампанії для того, щоб запорізька молодь навчалась у рідному місті, у Запорізькому національному університеті.

Наш університет пропонує широкий вибір гуманітарних, природничих і технічних спеціальностей для навчання. Створені комфортні умови в навчальних корпусах, проведено благоустрій території.

Університет і його дружній, фаховий і креативний колектив чекають на зустріч з абітурієнтами, батьками та їхніми групами підтримки. Ласкаво просимо в майбутнє!

Ректор ЗНУ Микола Фролов