Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Розпочалася реєстрація на третю сесію ЄВІ для охочих вступити в магістратуру

Розпочалася реєстрація на третю сесію ЄВІ для охочих вступити в магістратуру

Розпочалася реєстрація на третю сесію ЄВІ для охочих вступити в магістратуру
17.08.2020 14:59 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University вступна кампанія-2020 вступ до магістратури ЄВІ

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, сьогодні, 17 серпня, розпочато реєстрацію на третю сесію ЄВІ. Реєстрація триватиме до 25 серпня, а сам іспит відбудеться 19 вересня. Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Третя сесія – платна, вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти та складає 510 грн. Якщо до 01 вересня не буде сплачено суму в повному обсязі, то реєстрацію буде скасовано, а отриманий екзаменаційний листок вважатиметься недійсним.

Результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт.
Документи для реєстрації вступники подають онлайн: на офіційну електронну скриньку приймальної комісії, зазначену в ЄДЕБО та на сайті закладу вищої освіти, або із застосуванням іншого, визначеного закладом, каналу зв’язку.
Для реєстрації на ЄВІ вступники до магістратури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) мають надіслати на офіційну електронну адресу відбіркової комісії znu.vstup.magistr@gmail.com скановані копії (фотокопії) таких документів:
Анкета-заява (зразок)
https://mon.gov.ua/storage/app/media/news/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/2020/04/30/dodatok.docx
• документ, що посвідчує особу;
• облікова картка платника податків;
• документ про здобутий ступінь вищої освіти;
• фотокартка для документів.
Пункти проведення ЄВІ створять у всіх обласних центрах (за винятком міст Донецьк та Луганськ) та містах Сєвєродонецьк і Слов’янськ.
Тестування відбуватиметься із дотриманням усіх правил безпеки та із застосуванням протиепідемічних заходів. До пунктів тестувань допускатимуть учасників та залучених осіб із температурою не вище 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.
Третя сесія – платна, вартість визначена Українським центром оцінювання якості освіти і складає – 510 грн. Із порядком здійснення розрахунків та умовами надання платних послуг ЄВІ можна ознайомитися за покликанням:
https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/Spetsialno-organizovana-sesiya-YEVI-113-vid-02.07.2020.pdf
Більше інформації дивіться за покликанням:
https://mon.gov.ua/ua/news/rozpochato-reyestraciyu-na-tretyu-sesiyu-yevi-z-inozemnoyi-movi-dlya-vstupnikiv-u-magistraturu-na-kontrakt

Схожі новини