Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, директор event-агентства «Concert ZP» Максим Головань

18.08.2020 10:53 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках вашій увазі пропонується інтерв’ю з вихованцем факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, який свого часу працював начальником відділу продажів готелю «Театральний», а на сьогодні є директором event-агентства Concert ZP Максимом Голованем.

- Пане Максиме, розкажіть про себе: в якій галузі Ви сьогодні працюєте, чим займаєтесь?
- Сьогодні я – приватний підприємець, шоумен. Займаюся концертним івент-бізнесом. Практично повністю себе віддаю галузі розваг і дозвілля. Паралельно, упродовж 9 років, працював за своєю спеціальністю, а саме – у готельному бізнесі. Вісім років займав керівні посади в готелях Запоріжжя.
- Який досвід Вам допоміг реалізуватись у професії?
- Реалізація у професії – це досить довгий процес, що вимагає чіткого розуміння своїх цілей і компетенцій. Безумовно, університет глибоко занурив мене в суть моєї можливої майбутньої професії. Стажування за кордоном – відмінна «демо-версія» початку професійного шляху майбутнього випускника.
- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ?
- Кращі студентські спогади – це, повертаючись до попереднього запитання, стажування в Туреччині. Мені пощастило стажуватися двічі. Чудово, коли в 18 років, подорожуючи, ти вже заробляєш гроші і здобуваєш безцінний досвід на все життя. Із тими навичками, які я здобув на стажуваннях, мене «з руками і ногами», ще коли був студентом, брали в топ-готелі Запоріжжя на позицію адміністратора.
- Чому обрали для навчання саме цей факультет?
- Ще в 9 класі школи я вирішив, що хочу пов'язати своє життя з туризмом і готельно-ресторанним бізнесом. Це була юнацька мрія, яку я вирішив реалізувати, чого б мені це не вартувало. ЗНУ – університет із великою історією, дуже хотілося вчитися саме тут. На факультеті фізичного виховання, за рік до мого вступу, з'явилася спеціальність, що цікавила мене. Вирішив не втрачати таку можливість. При конкурсі 15 осіб на бюджетне місце, вдалося здобути своє. Приємно усвідомлювати, що жодного разу не втратив стипендії.
- Як Вам здається, які навчальні предмети варто було б додати до тих, які Ви вивчали в університеті?
- Більше іноземних мов! Вони точно зайвими не будуть. Як мінімум, базові знання дадуть можливість студенту зрозуміти, цікава йому та чи інша іноземна мова. Акцент на IT і діджиталізацію також не був би зайвим. Ми живемо в цікаву епоху, де завдання будь-якої складності можна виконати, не виходячи з дому.
- Якби Ви сьогодні мали йти знову на заняття до університету, до якого викладача найбільше хотілося завітати?
- Я сумую за багатьма викладачами. Із багатьма підтримую зв'язок і спілкування навіть сьогодні. Я завжди радий бачити Ларису Вікторівну Безкоровайну, Юлію Олексіївну Коваленко, Інну Олександрівну Денисенко. Юлія Олексіївна навчила нас мудрості. Кожна розмова з нею – практично прочитана книга. Лариса Вікторівна змушувала нас усміхатися і радіти, що дуже важливо в нашій професії. Вона завжди була готова прийти на допомогу в будь-яку хвилину, знала всіх студентів на ім'я. І зараз не можу зрозуміти, як це взагалі можливо. Інна Олександрівна була зі студентами на одній хвилі. Для багатьох студентів, випускників – вона не просто викладач, але ще і друг.
- Які Ваші професійні пріоритети? І яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє?
Головний і, мабуть, єдиний професійний пріоритет – компетентність. Якщо чогось не знаєш – розберися, потім зроби, або знайди того, хто знає і зробить. Я вважаю, що кожен повинен займатися своєю справою, тим більше, отримуючи за це гроші. Моє професійне майбутнє – це підприємництво. Я отримав достатньо досвіду і знань, успішно застосовую їх у власних проєктах.
- Що Вас надихає у роботі?
- Результат. Тільки результат.
- Поділіться власними секретами: як стати успішним у своїй професії?
- Любити свою справу, вірити в неї, знати її досконало.
- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму?
- Порада – нічого не боятися. Повірте, ви потрібні роботодавцям. Цінуйте себе, свій час, свою працю. Не бійтеся бути нахабними й вимогливими. Хороших фахівців зараз небагато. Якщо ви такий – це значить, що хтось вас вже давно шукає.