Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Микола Фролов: «Молодь регіону довіряє нашому вишу – уже більше ніж 10000 заяв від абітурієнтів надійшло на бакалаврат ЗНУ»

Микола Фролов: «Молодь регіону довіряє нашому вишу – уже більше ніж 10000 заяв від абітурієнтів надійшло на бакалаврат ЗНУ»

Микола Фролов: «Молодь регіону довіряє нашому вишу – уже більше ніж 10000 заяв від абітурієнтів надійшло на бакалаврат ЗНУ»
21.08.2020 11:04 Все Головні новини Звернення ректора вступ-2020 освітній процес сучасні проєвропейськи влаштовані заклади освіти

Шановні запорожці! Шановні друзі!
Сьогодні розпочався ще один день короткотермінової та напруженої вступної кампанії. Розпочався з приємної новини: (1490 перших пріоритетів і 1010 других пріоритетів). Суттєво збільшилась кількість заяв і на магістратуру, і на 2, 3 курс після коледжів.

Про що це говорить? По-перше, це свідчить про те, що ЗНУ найбільш авторитетний і найбільш популярний університет в регіоні; по-друге, це свідчить про те, що в ЗНУ колектив працівників і студентів здатний ефективно, успішно долати будь-які складнощі, а їх у цьому році було і є забагато!; по-третє, це свідчить про те, що молодь регіону довіряє нашому університету, сподівається і обов'язково отримає у відремонтованих і по-новому обладнаних аудиторіях ЗНУ якісну освіту.
І ще. Я постійно переконував, переконую і буду переконувати владу і громадськість області, громаду міста Запоріжжя, що без сучасних, по-європейськи влаштованих університетів, шкіл і закладів професійної освіти область і місто не будуть мати майбутнього. Нам всім разом треба зробити так, щоб про це згадували і говорили не тільки перед і під час виборів, а системно і конкретно. Чи є у нас конкретні пропозиції з цього приводу? Так. Ми обов'язково познайомимо з ними найближчим часом.

Ректор ЗНУ
Микола Фролов

Схожі новини