Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти факультету журналістики ЗНУ – серед активних учасників мистецьких фестивалів «Toloka» й «ArtForum»

Викладачі та студенти факультету журналістики ЗНУ – серед активних учасників мистецьких фестивалів «Toloka» й «ArtForum»

Викладачі та студенти факультету журналістики ЗНУ – серед активних учасників мистецьких фестивалів «Toloka» й «ArtForum»
26.08.2020 13:41 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики наукова діяльність волонтерство фестиваль «Toloka» «ArtForum»

Серпень став особливим місяцем для Запоріжжя: в культурному житті нашого міста майже водночас походили дві грандіозні події: Літературно-мистецький фестиваль «Toloka» й «ArtForum Zaporizhzhia». Представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – викладачі, співробітники, студенти й випускники – не залишилися осторонь від цих важливих заходів. Вони не лише були серед глядачів численних захопливих подій, але й долучилися до його організації. За результатами співпраці команда організаторів ArtForum щиро подякувала представникам факультету журналістики ЗНУ. Справді, його викладачі та студенти доклали чимало зусиль, щоб допомогти в організації подій та в інформуванні по перебіг форуму.

Зокрема, активною учасницею фестивалів стала заступниця декана факультету журналістики, професорка кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків з громадськістю Вікторія Ковпак. На «Мистецькому форумі» вона дискутувала про українськість та сучасну культуру з письменницею Ірен Роздобудько та директором Інститут світової політики (Institute of World Policy) Євгеном Магдою.
Найбільше враження серед інших мистецьких заходів «Толоки» на неї справив виступ Олег Сенцов. Митець розповідав учасникам заходу про свої творчі пошуки й плани. «Це – космічні відчуття: зустрічати в Запоріжжі героя, якому писали листи на підтримку», – прокоментувала свої враження від заходу Вікторія Ковпак. Серед найважливіших спогадів, пов’язаних із відвідинами «Толоки» став концерт гурту «Тельнюк: Сестри». Вона щиро вдячна організаторам і виконавцям за «вишукану, розумну музику як неймовірну епічну фінальну ноту фестивалю».
Своєю чергою, доцента кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків з громадськістю Наталія Санакоєва долучилася до панельної дискусії за участі відомих митців Юрій Андруховича й Ростислава Шпука. Учасники заходу обговорювали сучасну культуру й суспільні сенси.
Під час «Толоки» доцентка кафедри журналістики Олена Усманова взяла участь у презентації дитячої книги «Світ навколо нас» запорізької авторки Галини Корицької . «Вечір був цікавим та пізнавальним», – підсумувала вона свої враження від заходу.
Доцентка кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю Катерина Доценко на своїй сторінці у фейсбуці докладно розповідала про плин «Мистецького форуму». Зокрема, вона разом зі студентами прослухала виступи митців Сергія Жадана, Наталії Красильникової, Матвія Вайсберга, Олени Придувалової, історика Євгена Магду. А також – піар-менеджерки Наталії Склярської, письменника Павла Матюши, дизайнерів Дмитра Буланова та Олександра Колодька, бізнесменів Олексія Пучкова й Муса Магомедова. Усі ці заходи дозволили представникам ЗНУ дізнатися багато цікавого й корисного. Так, студенти змогли ознайомитися з успішним досвідом роботи представників медіа-галузі, розширити свій світогляд.
Крім того, Катерина Доценко взяла участь у розмові, присвяченій жіночій ролі в культурних проектах, разом з Ірмою Вітовською, Ірайсад Магомедалієвою, Тетяною Орловою, Оксаною Тукалевською й Альоною Сиваш. Велике враження на неї справила презентацію програми «Креативна Європа» від ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій».
А студентки факультету журналістики Анастасія Губіна й Анастасія Мізіна не лише активно брали участь в «АртФорумі», а й інформували громадськість про цю суспільно-мистецьку ініціативу.

Схожі новини