Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Міжнародний день знань відбудеться креативна презентація ЗНУ

У Міжнародний день знань відбудеться креативна презентація ЗНУ

28.08.2020 15:00 Все Головні новини Перше вересня свято презентація вишу початок навчального року центр культури фотозони

Початок 2020-2021 навчального року обіцяє запам’ятатися багатьма сюрпризами, адже адміністрація ЗНУ та центр культури вишу підготували неймовірний перфоменс. До речі, яскраве дійство можна буде спостерігати навіть із будь-якої точки міста. Проте як саме – це й буде сюрпризом свята.

Тож першого вересня Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрічає студентів, співробітників, викладачів о 8 годині. Вперше у місті Запоріжжі відбудеться саме така незвичайна неймовірна презентація найкращого університету.
Варто відзначити, що точно відомо: кожного зустрічатиме музика, цікаві фотозони, привітання ректора Миколи Олександровича Фролова, а ще – безліч сюрпризів. Тож буде яскраво, гучно й незвично!
Чекаємо Вас біля кожного корпусу ЗНУ!