Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ювілейний, п’ятий, «FORUM ZNU-2020» вкотре зібрав разом активних і творчих представників студентського самоврядування

31.08.2020 10:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University студентське самоврядування «FORUM ZNU-2020»

Упродовж 27-29 серпня на базі санаторію-профілакторію ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на о. Хортиці тривав «FORUM ZNU-2020». Цей традиційний для університету захід, організований студентською радою за всебічного сприяння керівництва вишу, зокрема ректора Миколи Фролова, вже вп’яте зібрав активну й креативну молодь. Студенти-учасники форуму прагли навчитися максимально ефективно користуватися всіма інструментами студентського самоврядування, корисно провести час, стати учасниками лекцій і майстер-класів від популярних медійних осіб, а також – чудово відпочити в колі друзів й однодумців.

На урочистому відкритті форуму усіх його учасників від імені адміністрації ЗНУ привітав проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук. Геннадій Миколайович запевнив, що для адміністрації вишу співпраця зі студентським активом – серед пріоритетних напрямків діяльності. Це питання завжди перебуває на особистому контролі ректора ЗНУ Миколи Фролова.
Проректор побажав усім учасникам форуму активної, захопливої та корисної діяльності. Він висловив упевненість, що такі заходи сприяють розвитку лідерських якостей та вмінню працювати в команді, й подякував організаторам за їхні зусилля з проведення форуму.
Упродовж трьох днів студенти брали участь у грі-симуляції. За легендою, учасники форуму мали створити нове – університетське – суспільство в постапокаліптичному світі. Така відповідальність передбачала виконання багатьох завдань, роботу в команді, виховання лідерських якостей і навичок тощо. Зокрема, близько 50 студентів на байдарках мали перепливти Дніпро. Це завдання, попри всю свою складність, було успішно виконане й подарувало багато позитивних емоцій усім учасникам.
А ще, вони змогли стати учасниками захопливих квестів, взяти участь у тренінгах і щовечірніх обговореннях-рефлексіях щодо вражень від заходів, роздумах про те, що нового й корисного дізналися за цей час, весело провести час під час вечірніх художніх програм, зокрема відзначити перший ювілей форуму. Поєднання напруженої роботи й активного відпочинку надало змогу студентським лідерам об’єднатися в міцну команду, а також набратися сил перед початком напруженої роботи під час навчального року.
Попри фантастичний сценарій заходу, його учасники взяли участь в обговоренні цілком конкретних проблем сучасного суспільства й отримали багато інформації, яку зможуть використовувати в діяльності студентського самоврядування. На церемонії закриття форуму присутні підбили підсумки триденної діяльності. Організатори подякували учасникам за активність, небайдужість, творчий підхід до вирішення завдань і прагнення змінити життя на краще. Своєю чергою, студенти були вдячні усім, хто долучився до організації форуму, зокрема адміністрації вишу, за можливість так насичено, цікаво й з користю провести останні дні літа.
Усі вони висловили сподівання, що за рік зустрінуться знову, вже як учасники «FORUM ZNU-2021».
Упродовж усього форуму його організатори вели детальний відео- та фотолітопис, фіксуючи яскраві й неповторні миті. Більш детально ознайомитися з тим, як проходив захід, можна за офіційних каналах: