Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ масштабні ремонтні роботи традиційно вражають неабиякими результатами

У ЗНУ масштабні ремонтні роботи традиційно вражають неабиякими результатами

У ЗНУ масштабні ремонтні роботи традиційно вражають неабиякими результатами
31.08.2020 16:57 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина рембудбригада ремонтні роботи енергоефективність

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) наближається до завершення черговий етап ремонтних робіт, які здійснюють представники адміністративно-господарської частини, що працюють за дорученням ректора Миколи Фролова та під керівництвом проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра. Серед етапів модернізації навчальних корпусів варто виділити ремонтні роботи на 3 поверсі навчального корпусу №1, які відбуваються силами будівельників університетської рембудгрупи та підрядних організацій.

Варто відзначити, що в рамках заходів із підвищення енергоефективності в будівлях університету, вже здійснили заміну на нові 900 метрів квадратних віконних склопакетів і ще 150 метрів квадратних встановлено в корпусах інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Завершується реконструкція корпусів №№ 1 і 3, які виступають історичними пам’ятками Запоріжжя.
Зокрема, добігає завершення ремонт і модернізація коридору на 3 поверсі головного адміністративного (навчального корпусу №1), що виконується будівельниками підрядної організації. Тут відтворено стиль і колорит епохи ХІХ-ХХ ст.: підлога вкрита новим паркетним покриттям, а стеля оздоблена художнім флористичним ліпленням й розписана позолотою. Низка чудових люстр гармонійно доповнює інтер’єр, надаючи йому пишності й вишуканості. Ефект більшої об’ємності й просторовості створюється за рахунок світлого рожево-абрикосового кольору стін, що приємно пасує до загального вигляду коридору. Заміна вікон також відбулася на територіях коридорів 1 і 2 поверхів будівлі, а також завершується в аудиторії № 24.
Крім того, важливі зміни відбулися й в інших будівлях. У навчальному корпусі № 3, де розташований біологічний факультет, відремонтували та переобладнали кілька навчальних лабораторій (№№ 206, 207), які наразі цілком відповідають вимогам щодо забезпечення освітнього процесу. Також триває поступова зміна вікон і дверей на 1 поверсі. Надалі ремонти поступово проходитимуть і в аудиторіях.
У навчальному корпусі № 2 завершено встановлення нових віконних рам із енергоефективними склопакетами (55 одиниць). Тут також здійснено комплексні ремонти та переобладнання 8 санвузлів на всіх чотирьох поверхах будівлі. І в навчальному корпусі № 5 завершуються ремонтно-сантехнічні роботи в туалетах. Тут здійснено заміну сантехніки на нову, встановлено пластикові трубопроводи тощо.
Окрім іншого, в корпусі № 2 проходять комплексні ремонтні роботи в аудиторіях №№ 246, 250а та в приміщенні кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови – № 220.
Відповідні ремонтні роботи, зокрема у процесі підготовки до осінньо-зимового сезону – з відновлення ділянок крівлі на корпусах, відбулися й у приміщеннях інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. У спортивно-оздоровчому комплексі завершено роботи із заміни вентиляційних систем у роздягальнях тощо.

Схожі новини