Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для першокурсників ЕПФК ЗНУ організували урочисту посвяту у студенти

Для першокурсників ЕПФК ЗНУ організували урочисту посвяту у студенти

Для першокурсників ЕПФК ЗНУ організували урочисту посвяту у студенти
31.08.2020 17:05 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж свято освітній процес посвята в студенти

Тридцять першого серпня традиційно в Економіко-правничому фаховому коледжі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися урочистості з нагоди посвяти вступників у студенти. На святковому майданчику біля навчального корпусу № 2 зібралися першокурсники, їхні батьки та друзі, викладачі, а також – представники адміністрації ЕПФК і ЗНУ. На першокурсників та гостей свята чекала святкова розважальна програма, привітання від адміністрації, виступи найкращих вокалістів коледжу, пам’ятні фотосесії на фоні яскравих фотозон, влаштованих на території студмістечка та багато іншого.

Цього дня Економіко-правничий фаховий коледж в 12-те розпочав навчальний рік для реалізації професійного покликання майже 1000 студентів. Відзначимо, що реалізацію своєї професійної мети цього року ЕПФК довірили близько 300 вступників.
Привітати молодь зі вступом до студентської спільноти ЕПФК ЗНУ завітали ректор ЗНУ Микола Фролов, директор ЕПФК ЗНУ Олена Грибанова, заступники директора різних відділень коледжу Олександра Данілкіна (ведуча свята), Альона Ходаковська, Ірма Федючок, Тетяна Волошко.
Офіційна частина й урочистий початок нового навчального року розпочався гімном коледжу та виступами керівництва ЗНУ і ЕПФК. Вітаючи студентів коледжу та їх батьків із початком нового навчального року, ректор Микола Фролов запевнив першокурсників та їх батьків, що професорсько-викладацький склад навчального закладу, авторитетні науковці, педагоги, співробітники університету зроблять все можливе, щоб ці роки навчання в коледжі для сьогоднішніх першокурсників стали не лише роками інтенсивного навчання, але й тими, які стануть найкращими у житті. Адже на студентів очікує глибока, серйозна робота з оволодіння багатовекторними знаннями, красиве і радісне студентське життя, участь у різних спортивних, наукових і культурних заходах. Він також побажав студентам підкорення нових вершин, успіхів у навчанні і нових друзів.
За доброю традицією перед першокурсниками виступила й директор Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ Олена Грибанова, яка привітала першокурсників із початком нового навчального року і отриманням статусу студента завдяки отриманим знанням в школі, підтримці батьків, плідній і наполегливій підготовці до складання вступних випробувань. Вона побажала студентам успіхів і досягнень у навчанні, впевненості у виборі майбутнього фаху, професійної самореалізації, викладачам – наснаги та оптимізму, батькам – мудрості та терпіння.
«Нехай цей навчальний рік стане для вас відправною точкою до підкорення нових вершин», – зазначила Олена Євгенівна та закликала студентів брати активну участь у студентському житті коледжу. Директор коледжу висловила впевненість у тому, що пріоритетним завданням для студентів є адаптація до умов вищої школи, підготовка до самостійної роботи, активна участь у студентському та громадському житті та здобуття професійних знань та навичок, а для викладачів коледжу – підготовка до ЗНО. Адже цього року викладачі ЕПФК продемонстрували високий рівень підготовки молоді до ЗНО не зважаючи на всі труднощі, а студенти показали найвищі результати ЗНО.
Грамотами ректора ЗНУ за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий особистий внесок у підготовку здобувачів освіти до складання ЗНО з різних дисциплін були відзначені викладачі коледжу, які готували студентів 2 курсу до ЗНО, а саме: викладачі з історії Анжеліка Мільчева, Вікторія Буличова, викладач української мови та літератури, кандидат філологічних наук Світлана Доброскок, викладач іноземних мов Поліна Васільєва.
Крім того, подарунком для всіх учасників урочистостей стала патріотична пісня у виконанні студентки 3 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Тетяни Короїд. Відзначимо, що під час урочистостей студентів познайомили з особливостями освітнього процесу в коледжі, орієнтованого на світові освітні тренди, із його керівництвом, зі студентською радою, традиціями та історією коледжу, освітній вектор якого формується на принципах академічної доброчесності, усвідомлення власної відповідальності студентами за своє майбутнє і майбутнє держави. Із майбутнім студентським життям та роботою студентської ради коледжу першокурсників познайомили представники студентської ради ЕПК.
Презентували всім присутнім і цікаві факти в цифрах про Економіко-правничий фаховий коледж, зокрема такі: 1000 заяв було подано від вступників під час вступної кампанії 2020 року; 255 студентів отримали дипломи з відзнакою і мають звання «Почесний відмінник»; 90% випускників продовжують щороку свій освітній шлях на старших курсах ЗНУ; 650 студентів склали ДПА у формі ЗНО протягом вже 3 років; 350 студентів навчаються за кошти державного замовлення і мають змогу отримувати академічну стипендію, в тому числі іменні стипендії ВРУ і Президента України; 41 студента зараховано на дві нові спеціальності «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта», за якими вперше здійснювався набір в 2020 році, тощо. Усе це доводить, що ЕПФК ЗНУ посідає перше місце в усіх рейтингах серед закладів фахової передвищої освіти нашого регіону.
Також студентам нагадали про необхідність дотримання маскового режиму, соціального дистанціювання та розповіли про особливості навчання і розподіл на групи. Крім того, для студентів, кураторів та їх батьків були підготовлені 3 фотозони біля другого, першого корпусу та біля СОК ЗНУ, де вони могли зробити креативні фото на пам’ять про цей день. Для різних груп студентів куратори та представники студактиву провели екскурсії студмістечком, познайомивши з корпусами, з архітектурними пам’ятками, артоб’єктами та історією ЗНУ.
Після урочистої частини організатори заходу та куратори груп коледжу провели для першокурсників організаційні збори, а також ознайомлювальну екскурсію коледжем. Треба відзначити, що святкова атмосфера початку нового навчального року допомогла створити всім гостям, студентам і викладачам гарний настрій та правильне налаштування на досягнення нових перемог і звершень.

Схожі новини