Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики долучився до Всеукраїнського фестивалю «Праволюдяність: Mediafest-3»

Факультет журналістики долучився до Всеукраїнського фестивалю «Праволюдяність: Mediafest-3»

Факультет журналістики долучився до Всеукраїнського фестивалю «Праволюдяність: Mediafest-3»
07.09.2020 10:17 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики Всеукраїнський фестиваль для студентів та викладачів журналістики «Праволюдяність: Mediafest-3»

Четвертого вересня стартував Всеукраїнський фестиваль для студентів та викладачів журналістики «Праволюдяність: Mediafest-3». Цього року ключовою темою його активності є «COVID-19: нові виклики й можливості для прав людини та медіа в Україні». Через карантин фестиваль відбувається дистанційно за допомогою Zoom. Освітню ініціативу підтримали 4 студентки й 7 викладачів факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

На відкритті заходу учасникам презентували завдання та концепцію проєкту. Організатори згадали минулорічні фестивалі й пояснили, чому дотримання прав і свобод – це важливо для медійників.

Викладач ЗНУ Павло Мірошниченко, який уже третій рік поспіль долучається до проєкту, зазначив: «Попередні фестивалі змінили мене безповоротно. Я сподіваюся, що й цього року ми дізнаємося корисну інформацію. Думаю, що ми згадуватимемо про ці дні активної співпраці, як про найкращий час в умовах пандемії».

За програмою, «Mediafest» триватиме десять днів. Протягом цього часу учасники відвідуватимуть майстер-класи та вебінари, спілкуватимуться з правозахисниками та правозахисницями. Команда Real Stories Production навчатиме працювати на знімальному майданчику, використовувати доречні візуальні рішення та продюсувати ефективні відеопродукти.

Учасників поділили на п’ять тематичних груп, що працюватимуть із кураторами й створюватимуть власні матеріали. Таким чином, наші викладачі й студенти вивчатимуть різні аспекти правової журналістики.

  • Розвиток інклюзивного суспільства – доцентка Ірина Бондаренко, випускниця Крістіна Бут.
  • Права дитини – доцентка Наталія Тяпкіна.
  • Конфлікт і права людини – професорка Вікторія Ковпак, викладачки Кристина Пирогова та Анна Баранецька.
  • Місця несвободи і права людини – студентка 2 курсу Алла Стрілець, доцент Павло Мірошниченко, професорка Людмила Чернявська,
  • Рівні права для жінок і чоловіків – студентка 4 курсу Яна Радченко, студентка 2 курсу Наталія Данилюк.

Як відомо, щорічний медіафестиваль відбувається втретє за підтримки Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центру прав людини ZMINA та проєкту ПРООН «Права людини для України». Раніше його влаштовували в офлайн-форматі в Києві.

 

Наталія Данилюк,

студентка 2 курсу факультету журналістики

 

 

 

 

Схожі новини